2733
2734
عنوان

تبریزی ها سلام

84 بازدید | 10 پست

سلام حالتون خوبه

میشه راهنمایی کنید 

دکترم میگه بیمارستان محلاتی بیا برای سزارین 

نمیدونم چطوری هست کسی اطلاعی داره که اتاق خصوصی دارن یا نه عمل سزارین رو لیزی انجام میدن یا نه 

وهزینه اش چقدر هست 

سربلندی کشورم و جوانان کشورم آرزوی قلبی من است🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله من محلاتی عمل سزارین کردم شش ماه پیش، بیمارستان خودش خیلی خوبه ولی من از کادر زنانش راضی نبودم اخلاقشون خوب نیس، اگه سزارینت اختیاری باشه حدود۶ تومن ولی اجباری ۳ تومن البته به بیمه هم ربط داره

بله من محلاتی عمل سزارین کردم شش ماه پیش، بیمارستان خودش خیلی خوبه ولی من از کادر زنانش راضی نبودم ا ...

خیلی ممنون اتاق خصوصی دارن به خاطر کرونا میگم

اتاق خصوصی رو نمیدونم ولی بیشتر اتاقهاشون دوتخته بود ،و اینکه اینم بگم پوشک نوزاد رو عوض نمیکنن یعنی ...

خیلی ممنون از راهنماییت پس با این حساب باید با دکترم صحبت کنم بیمارستان رو عوض کنه چون هم شوهرم باید کنارم بمونه  هم از کرونا میترسم سر سزارین اولم بیمارستان شهریار بودم همه چی خوب بود الان نمیدونم چرا میگه محلاتی دکترم همون دکتر هست 

2738
بله منم زایمان اولم زکریا بود همه چیزش بیست بود،با اینجا خیلی فرق میکرد نمیدونم بیمارستان به این خوب ...

خیلی ممنون از راهنماییت گلم