2752
2739
عنوان

سنتی ازدواج کردین یا غیر سنتی؟ میدونمممم تکراریه ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 41 پست

من با پسر عموم ازدواج کردم اما غیر سنتی 

یک و سال و نیم باهم بودیم خیلیییی همو میخواستیم واقعا عاشقانه همو دوست داشتیم 

تا یکم این عید عقد کردیم 🥰

منم یه خاستگار پرستار و یه خاستگار  که شغلش املاکی بود و یکی دیگه ک فامیلا مامانم بود رو رد کردم

از من میشنوی کلا سنتی ازدواج نکن 

بزار اول دوست داشتن بینتون به وجود بیاد و بعد بعد ازدواج عاشق هم بشید 

نیست مرا جز تو دوا یار جگر گوشه ی من⁦❤️M❤️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر کاشگی نظر سنجی میذاشتی بهتر بود 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

واسه من سنتی عاشقانه بود😅

البته من عروس ۲۰سال پیشم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2731
من این که ميگي سنتی رو درک نمیکنم والا الان هم وقتی مستقیم میاد خواستگاری ی مدت با هم در ارتباطید پا ...

من اصلا دوست نداشتم با خواستگار پیامکی در ارتباط باشم یا برم بیرون کافه اینا. مذهبی هم اصلا نیستم.

اون باید آماده میشد تا بیاد خونمون منو ببینه. تا وقتی بهش جواب بدم. 

۴ جلسه بود آشنایی قبل جواب اصلی.

بستگی به روحیه دختر و شرایط دختر تو خونه پدرش داره ازدواج و روانشناسی انتخاب همسر

قهرمان خودت باش

عاشق شدیم،کلی خواستگار سنتی داشتم ک موقعیتاشونم عالی بود ولی هیچکدوم ب دلم نبود،عاشق شدم خداروشکر همسرمم ادم خوبی هست،به گذشته برگردم بازم همین انتخابمو میکنم،،،تهش ته دلم راضیه ک انتخاب خودم بوده،البته الان ک عقد کردم خانوادم میگن همسرم از همه خواستگارای دیگم برتر بود

♥ب خودم قول دادم یه «من» بهتر شم.یه دختر پر از انرژی و شاد.قول دادم ادم درون گرای سابق رو رها کنم.قول دادم بیشتر کتاب بخونم،گلای رنگی برا خودم بخرم و هر روز صبح بوشون کنم،قول دادم از الان برای فرزندانم در اینده مامان خوبی باشم♥قول دادم از الان به جای حرص خوردن از دست خانواده مادری و شوهری به پیشرفت و ارتقای خودم فکر کنم♥ من یه «من» جدیدم
سنتی وناراضی ام نمیدونم نمیشه یه نسخه برای همه پیچید مهم اینه طرفت از نظر اخلاقیات وروحیات بهت بخوره

اخه میگن تو سنتی درست نمیشه شناخت طرفو

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
من اصلا دوست نداشتم با خواستگار پیامکی در ارتباط باشم یا برم بیرون کافه اینا. مذهبی هم اصلا نیستم. ...

منظورم شاید اشتباه رسوندم خودم اولین بار همسرمو تو جلسه خواستگاری دیدم دوبار بعد هم اومدن خونمون،بعد ی مدت زمان خواستیم هم رو بشناسیم چند ماه بیرون میرفتیم تماس ميگرفتیم صحبت میکردیم زیاد با هم تا دیدیم با هم نقاط مشترک داريم و ب خانواده ها اعلام کردیم اومدن نامزدی

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
عزیزم تحت تاثیر این حرفا قرار نگیر دیگه ازدواج سنتی که مثل قبل نیست قطعا چند ماهی رفت و امد دارین ...

اخه میگن تو سنتی درست نمیشه شناخت طرفو

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
من با پسر عموم ازدواج کردم اما غیر سنتی  یک و سال و نیم باهم بودیم خیلیییی همو میخواستیم واقعا ...

بعید میدونم این موقعیت پیش بیاد برام

با توجه به خانوادم

پیر شدم پیر تو ای جوونی!

مثلا من چون عاشق همسرم شدم همه رفتاراشو دقیق فهمیدم تو اون مدت،شاید اگه با یه نفر دیگه ک شناختی روش نداشتم ازدواج میکردم و الان اون طرف این رفتارارو داش من نمیتونستم کوتاه بیام.من همسرم دوسال خواستگارم بود،ده بار اومدن خواستگاریم،تو این دوسال همه رفتاراشو دقیق فهمیدم،

♥ب خودم قول دادم یه «من» بهتر شم.یه دختر پر از انرژی و شاد.قول دادم ادم درون گرای سابق رو رها کنم.قول دادم بیشتر کتاب بخونم،گلای رنگی برا خودم بخرم و هر روز صبح بوشون کنم،قول دادم از الان برای فرزندانم در اینده مامان خوبی باشم♥قول دادم از الان به جای حرص خوردن از دست خانواده مادری و شوهری به پیشرفت و ارتقای خودم فکر کنم♥ من یه «من» جدیدم