2733
2739
عنوان

یه راه برای چاقی بگید

200 بازدید | 16 پست

وزنم ب شدت کمه اشتها اصلن ندارم روزی ی وعدرو بازور میخورم نمدونم چ کنم ازین قرصای چاقی اینا خوردم تاحالا خوب چاق شدم اما دناغمم ورم میکرد دوس نداشتم بدنن خدب چاق میشدم اما صورتم خیلی افتضاح میشع راه سالمی دارید راهنماییم کنید🥺

بیا چربی های منو ببر تنها راهشه😐🤦‍♀️

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
صبحونه چاقت میکنه اگه حوصله داری صبح های زود پاشو برو پیاده روی بعدم نون بگیر و یه صبحونه مشتی بخور ...

دخترمو ی هفتس از شیر گرفتم کوچیکه هنو شبا پدرمو در میارع تا بخابع همش زرزر میکنه 

دخترمو ی هفتس از شیر گرفتم کوچیکه هنو شبا پدرمو در میارع تا بخابع همش زرزر میکنه 

گناه داره جیگرگوشته🥺

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
من دماغم گوشتیع دماغمم چاق میکرد قرص چاقی سینا خوردم 

سینه باس ن چاق میکنه؟؟؟برگشت؟؟؟

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶

جوانه گندم و ماست بخور

شیره انگور

شیربادوم

اینا خیلی خوبه

تو چند سال با این بدت زندگی کردی نمیتونی تو عرض یه ماه یا دوماه تغیرش بدی طول میکشه باید یه تغیر عملکردی داشته باشی تا نتیجه بگیری

2706