2733
2739
عنوان

مردم بندر انزلی چطورین؟

1488 بازدید | 10 پست

خواهرم یه خواستگار با اصالت بندر انزلی داره...

میخواستم ببینم با مردمان اونجا آشنایی دارین؟ رسمو رسوم خاصی دارن؟ فارسن،  کرد، ترک ترکمن؟؟ یا آداب و رسوم خاصی دارن؟ هیچی از اونجا نشنیدیم هیچ آشنایی نداریم باهاشون...

البته میدونم همه مردم یه شهر مثل هم نیستن اما میخوام بسطور کلی باهاشون اشنا بشم..

اگه تجربه دارین یا مال اونجا هستین بگین.

مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی با کلاس و مهمان نوازن.البته من ۳ بار رفتم قبل از ازدواج خاستگار اونجایی هم داشتم به خاطر دوری بودن راه نرفتم 

فکر کنم گیلک باشن 

خانم اقای وکیل هستم 😍خیلی زود ازدواج کردم ۱۵ سالگی مادر شدم 🤗ولی درسم رو ادامه دادم 🤫🥰الان همکار همسرم هستم 🥳همسرم امید دوباره تو زندگیم بود دقیقا وقتی که آرزوی مرگ داشتم و نا امید بودم 🤩یه دختر ۱۳ ساله دارم و الان دوباره باردارم از زندگیم راضیم دعا کنید عاقبت بخیر شیم 😎                              این اکانت گاهی دو کاربریه عزیزانم🙃
2731

من شوهر عمم شمالیه، خوبه، عادیه

ویژگی خاصی بد یا شاخ خاصی که بگم به خاطر شمالی بودنشه نداره

یه ادم خوب و معمولی

به اخلاق و رفتارش توجه کنید

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

فک کنم پولدارن

و راجب مردم شمال کلا تا جایی ک دیدم ادمای ترسویی ان البته ن نسبت ب همه مردم ایران نسبت ب  ما بختیاری ها

مرد هاشون برای من برای تکیه کردن و ب چشم مرد بهشون نگاه کردن جذاب نمیاد 

فک کنم پولدارن و راجب مردم شمال کلا تا جایی ک دیدم ادمای ترسویی ان البته ن نسبت ب همه مردم ایران نس ...

😂😂😂

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
اینجور تاپیکاتهش توهین قومیتی به شماله هرکی بخواد حرف بیخود بزنه وای بحالش

توروخدا ادم حسابشون نکن 😕

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
2740

مهمون نواز شکمو😁غذا های خوشمزه

اهل تفریح

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت،دست در جیب کن و جدی نگیرش بیخیال🌸💃یه چی داره تحریک میکنه حلقمو میخام بالا بیارم قلبمو🤢بابایی دلم تنگ شده واست😔میشه واسه شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین♡