2737
2739
عنوان

سلام مااماانا بیاین کمک

82 بازدید | 19 پست

دختر ۱۱ سالم اصرار داره بفرستمش خونه ی دوستش

خونه شون دوتا خیابون اونور تره

ولی دوستش بهش گفته هیچکس خونه مون نیست

واقعا نمیدونم چکار کنم

شما بودین دخترتون رو میفرستادین؟

همش میگم بیا تا خواهرتو بفرستم باهات ( خواهرش هم 17 سالشه) میگه نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بودم نه. مامانم هیچ وقت نمیزاشت برم و من چقد ناراحت میشدم ولی الان که خودم وارد جامعه شدم و بچه دارم میبینم حق داشت 

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

نه نفرستش

به چشمای خودتم اعتماد نکن

اون سنش کمه نمیدونه

پسفردا که خدایی نکرده اتفاقی افتاد می‌فهمه چی به چیه

دوست و خونه ی دوست کیلو چنده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2740
باز اگه مامان دوستش بود اوکی بود😐😐😐

نه اصلا اوکی نبود، ما نمیدونیم اون مامانش چه چیزایی رو بد میدونه چه چیزایی رو خوب، ممکنه یه چیزی از نظر اونا عادی باشه که خلاف تربیت بچه منه

یا ازون بدتر ممکنه مامانش ازون بیخیالا باشه ک نظارتی رو بچه ها ندارن

!WTF : Wow That's Fantastic
من بودم نه. مامانم هیچ وقت نمیزاشت برم و من چقد ناراحت میشدم ولی الان که خودم وارد جامعه شدم و بچه د ...

دقیقا عین من، اون موقه ها فک میکردم اسیر شدم، الان دعاشون میکنم

بله درسته

دوستم پسرشو میفرستاد خونه همسایه که بازی کنه

پسرش ۳سال، دختر همسابه ۵سال

دختره پسره رو میبرد یه گوشه مجبور میکرد مامان بازی کنن به پسره شیر بده، اونجاشو نشون بده و...

دوستم یبار که دختره اومده بود خونشون فهمید، به مامان دختره گف، مامانش گف آره این اخلاقو از فلانی یاد گرفته (با خنده و بی‌خیالی)

مامانه میدونسته😐😳