2733
2739
عنوان

مامانایی که دختر ۱۱ ساله دارن

292 بازدید | 11 پست

سلام مادرای گل

من دخترم 11 سالشه.

و پریود شد، و پارسال با امپول جلوشو گرفتیم ( تحقیق کردم عوارض نداره) بعد اون موقع که پریود شد قدش 132 بود

الان قدش 151 هستش.

و میخوایم بزاریم پریود بشه، بنظرتون تا 160 یا 161 میره؟

و اینکه من خودم قدم 159 و پدرش 174 و دایی و عمه و خاله هاشم بلندن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم 12 یا 13 بود شدم بعد از اون هم 2 سانت رشد کردم فقط ولی بعضیا هستن ده سانت هم رشد کردن

آهااااای تویی که داری امضامو میخونی میدونم سختی های زیادی داری اما بخنددنیا به انرژی لبخندت احتیاج داره❤️.  https://harfeto.timefriend.net/16443465828038 چالش حرف ناشناس 
2740
اگر امپولا رو میگید بله یکم در رشد قد هم تاثیر دارن

نمیشه دوباره آمپول بزنه؟ زوده یازده سال 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
نمیشه دوباره آمپول بزنه؟ زوده یازده سال 

دکتر گفتن دیگه کافیه

ولی ازمایش گرفتن و گفتن وقتشه و باید بشه و قدش تا 170 میره

ولی من مطمعن نیستم.

الان خواهر زاده ام 8 سالگی شد قدش 120 بود ، الان قدش 174 هست

دکتر گفتن دیگه کافیه ولی ازمایش گرفتن و گفتن وقتشه و باید بشه و قدش تا 170 میره ولی من مطمعن نیستم ...

خوب اگر دکتر میگه که خیالت راحت باشه اگر بهش اعتماد داری

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
دکتر گفتن دیگه کافیه ولی ازمایش گرفتن و گفتن وقتشه و باید بشه و قدش تا 170 میره ولی من مطمعن نیستم ...

سلام عزیزم میدونم از این تایپیک خیلی گذشته میشه لطفا بگید دخترتون از زمان پریودی چه قدر قد کشید؟