2737
2739
عنوان

چرا منی از واژن خارج نشد

19932 بازدید | 86 پست

سلام دوستان تروخدا تجربیاتتونو بگید خیلی نگرانم من تازه یک ماه ونیمه که دستگاه آی یو دی گذاشتم دیشب بعد از رابطه همسرم که منی رو ریخت داخل واژنم حتی یه قطره اش خارج نشد بر عکس همیشه  حالا خیلی نگرانم که چطور منی ازم بیرون نریخت ایا احتمال بارداری هست خیلی میترسم اصلا سرگردان شدم نمیدونم چکار کنم استرس شدید دارم نکنه باعث بارداری بشه از اونجایی که میگن هیچ روش جلوگیری صد در صد نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نیست منم آئودی دارم این‌طوریه اسپرم‌رو فلج میکنه نه اینکه بریزه بیرون

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731

من دلم بچه میخواد شدیدا🥺🥺

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊

ا یو دی چیهههه چجوری میزارن؟

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
2740
ا یو دی چیهههه چجوری میزارن؟

دستگاه جلوگیری پزشک متخصص میذاره مال بعد زایمانه قبل زایمان نمیشه گذاشت

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

خیلی میترسم منم ۱۰ ساله گذاشتم یعنی میگی الان استرس نداشته باشم... خوب چرا منی بیرون نریخت؟؟؟؟؟ چی به سرش اومد وااای

خیلی میترسم منم ۱۰ ساله گذاشتم یعنی میگی الان استرس نداشته باشم... خوب چرا منی بیرون نریخت؟؟؟؟؟ چی ب ...

نه دیگه خب مگه باید بریزه بیرون

2706