2733
2734

اگه ۷۵ میلی  اولی رو بخوری 

اون ۷۵ میلی بعدی که باید ۱۲ ساعت بعد خورده بشه بعد ۲۲ ساعت بخوری احتمال بارداری هست؟

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها من نامزد کردم تازگی

بعد هیچی ازین چیزا نمی دونم

قرص اورژانسی و دقیقا کی باید خورد؟ 

عوارض نداره؟؟؟ 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
بچه ها من نامزد کردم تازگی بعد هیچی ازین چیزا نمی دونم قرص اورژانسی و دقیقا کی باید خورد؟  ع ...

زیادش خیلی عوارض داره فوقش هر دو ماه اینا بخوری اشکال نداره

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها من نامزد کردم تازگی بعد هیچی ازین چیزا نمی دونم قرص اورژانسی و دقیقا کی باید خورد؟  ع ...

تا سه روز بعد رابطه مشکوک میتونی بخوری

سالانه بیش از دوبار خوردن ضرر داره تو یه جایی خوندم

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 
2738
وقتی شوهرت فهمید از دستش در رفته

عه🤣

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
تا سه روز بعد رابطه مشکوک میتونی بخوری سالانه بیش از دوبار خوردن ضرر داره تو یه جایی خوندم

آها مرسی 

بعد وقتی میخوری پرودیت نامنظم نمیشه؟یا هورمونها بهم نمی‌ریزه؟ 

آها مرسی  بعد وقتی میخوری پرودیت نامنظم نمیشه؟یا هورمونها بهم نمی‌ریزه؟

بعد دو هفته اینا پریود میشی 

2706