2733
2734

شدید؟الان چطورین؟وچندسال گذشته

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

از وابسته منظورتون دقیقا چیه؟ 

هفته ای یکبار همو میبینیم دلم واسش خیلییی تنگ میشه ولی اینجور نیست که اصن نتونم شاید چون ما باهم درتماسیم اینجورم نمیدونم

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از وابسته منظورتون دقیقا چیه؟  هفته ای یکبار همو میبینیم دلم واسش خیلییی تنگ میشه ولی اینجور ن ...

منظورم اینکه توخونه چطورین؟/دوربرشی زیاد•؟

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2728

عقدیم در حال حاضر ولی بیش از اندازه 😑

اصلا فکرشو نمیکردم انقد زود به یکی اینجوری وابسته بشم.

همیشه فکر میکردم دخترا خودشونو لوس میکنن ادا اصول در میارن اول ازدواج ولی خودم نامزدم میرفت سر کار به طرز اسکولانه ای گریم میگرفت باید میومد منو جمع میکرد🤣

شدیداااا بودم ، هیچی خواهر هرچی وابسته تر باشی بیشتر ضربه میخوری ، الان من ۱۲ ساله ازدواج کردم هیلی بهتر شدم بدون همسرم مسافرت میرم گردش و خرید و رستوران میرم ، شاید دلم تنگ شع ولی مثل اون روزای سیاه نیستم 😂😂تازه پقتی از اون حالت در بیای معنی خوشبختیو میفهمی، وابستگی فقط دعوا و توقع میاره ، هر چیزی میانه اش قشنگه

2738

من خیلی وابستم ولی فکرکنم اون نباشه 😥 ۳روزه قهریم سراغمو نمیگیره بیمعرفت ( تودوران عقدیم)

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
منظورم اینکه توخونه چطورین؟/دوربرشی زیاد•؟

من عقدم ولی کنار هم هستیم باهم فیلم میبینیم بازی میکنیم یا هم بیرونیم

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.