2733
2739
عنوان

تو رو خدا دعا کنید زایمان زودرس نشم😭 یه سقط داشتم قبلا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 28 پست
به منم‌میگفتن ولی سونو خطا داره ها  بالا نشون میده ولی این نیست  امپول پرولوتن بزنمن هر ...

نمینویسه برام... بهشون میگم بتامتازدن بدید حداقل زود اومد بمونه... نمینویسن.. اینم میگن رژیم بگیر انسولین نمیدن😭 نمیدونم چرا این دکترای من انقدر ریلکسن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این مقدار وزن که خیلی بالا نیست

توی هفته ۳۲ نباید انقدر باشه این وزن مال هفته ۳۵

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
مگه قند مادر به وزن جنین ربط داره؟!😥 منم قند دارم

آره... تو رو خدا جدی بگیر...خیلی خطریه.

من شانس آوردم فهمیدم... خودم سرخود رفتم سونو و فهمیدن از نظر دکترا همه چی خوب بود و سونو نمینوشتن برام😭

2731
نمینویسه برام... بهشون میگم بتامتازدن بدید حداقل زود اومد بمونه... نمینویسن.. اینم میگن رژیم بگیر ان ...

دکترتو عوض کن اگه وزنش بالا بره کیسه آب و پاره میکنه و به دنیا میاد بهتره آمپولو بزنی

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
آره... تو رو خدا جدی بگیر...خیلی خطریه. من شانس آوردم فهمیدم... خودم سرخود رفتم سونو و فهمیدن از نظ ...

قندت رو چنده عزیز؟

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋
2738
بچه‌ی منم ۲۷ هفته و دو روز وزنش ۱۲۰۰ بود، زیاده؟

یکم ولی دراون حد نیس که بخوای بگی خیلی زیاده 

واسه اسی ۳ هفته وزنش جلوعه واس شما یه هفته فقط زیاده که نرماله یه بچه میبینی زیاده یکی کم

ناشتام خوبه ۷۳ اما یه ساعت بعد شربت گلوکز ۱۵۸😭

خدا خیرت بده این کجاش بالاست؟!😐 مال من ناشتا ۹۸، یه ساعت بعد از گلوکز ۱۵۸، دو ساعت بعد از گلوکز ۱۰۵. دکترم گفت باید بری پیش متخصص غدد برات انسولین تجویز کنه

پس چرا دکتر من میگه بالاست😭

والله چی بگم😕 به نظرم بهتره بری پیش یه متخصص غدد، اون بهتر میتونه راهنماییت کنه.

من که دیگه پزشکم گفت باید بری پیش متخصص غدد که واست انسولین بنویسه😞