2733
2739
عنوان

خواستگار

175 بازدید | 5 پست

جفتمون معلمیم حقوقمون روی هم 8 تومنه. ماشین و خونه داره البته در حد معمول خونشم نسبتا کوچیکه (75 متر) البته تصمیم داریم اونجا رو بدیم اجاره و یه جای دیگه رهن یا اجاره کنیم. 

میشه نظرتونو در مورد جنبه مالیش بگید؟؟ 

جنبه های مثبت و منفی دیگه هم داره فعلا فقط میخوام نظرتونو بگین که شرایط مالی زندگیمون چطور خواهد بود؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اخلااااااق بعد پول ،اگه اخلاقش خوبه خوشبخت میشی

بله میدونم اول اخلاق. پیاممو دقیق تر بخونید گفتم با این سوالم فقط میخوام فعلا جنبه مالیشو ببینم چجوریه

2728
بله میدونم اول اخلاق. پیاممو دقیق تر بخونید گفتم با این سوالم فقط میخوام فعلا جنبه مالیشو ببینم چجور ...

والا خوبه ،تو این دوره و زمونه همینم خیلیا ندارن ،هم شغل داره ،هم ماشین هم خونه ،ان شالله که خوشبخت شید

اگه اخلاقش خوبه و حس می‌کنی صداقت در کلام و رفتار داره و اهل کارو تلاشه، بنظرم اوکیه. حتی خونه ۷۵متری هم خوبه. ما اول زندگیمون نزدیک چهار سال ۵۰متری بودیم و برای اینکه اثاث کشی سخته ترجیح می‌دادیم تا خونه مورد علاقمون همونجا باشیم، چون همسایمونم خوب بودن. 

حقوقتونم خوبه ، بعد وام بگیرید برید زمین یا خونه بخرید، ماشینم که داره

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد،،،،،یک بد نکند تا به خودش، صد نرسد / من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من،،،،،تو نیک نبینی و به من بد نرسد/ خیام