2737
2739
گوسفند هم ماسک زد ولی هنوز  عده ای ازگوسفندهای ادم نما یاد نگرفتن ماسک بزنن،بلانسبت شما خوبان

اونا ادم.نیستن گوسفند نما هستن😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه ناناسه😍

منم یه طوطی دارم دوچرخه سواری میکنه.

اینم عکسش حسودای پلاستیکی اگه بگین عکسش نتیه جیغ میزنما😂😂

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
2740
چه ناناسه😍 منم یه طوطی دارم دوچرخه سواری میکنه. اینم عکسش حسودای پلاستیکی اگه بگین عکسش نتیه جیغ ...

اینجا خیلی راحت به ادم تهمت میزنن 

تو خودتو ناراحت نکن

(:
چه ناناسه😍 منم یه طوطی دارم دوچرخه سواری میکنه. اینم عکسش حسودای پلاستیکی اگه بگین عکسش نتیه جیغ ...

باید حضوری نشون میدادی

اینجوری ک فایده نداره😂😂😂

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
باید حضوری نشون میدادی اینجوری ک فایده نداره😂😂😂

نه  آخه طوطیم خیلی روحیه اش حساسه دوس نداره بجز خودم کسیو ببینه😂😂😂

برای همین فقط عکسشو فرستادم حضوری نمیتونم ثابت کنم😂😂

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌

چه ببعی مودبی واقعا😂

خوشم اومد👌

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
برا چند لحظه فقط زدیم رو صورتش

خیلی ملوسه😍

باید عکسش رو بزنن تو شهر برای ادمایی که ماسک نمیزنن از این یاد بگیرن😂😂

2706