2733
2734
عنوان

ارز دیجیتال

144 بازدید | 21 پست

سلام کسی از خانومای اینجا هست که سرمایه گذاری تو ارزهای دیجیتال یاد گرفته باشه ؟ 

چقدر زمان برده یاد گرفتید و روزانه چقدر وقت گذاشتید ؟

چقدر سرمایه گذاشتید و چقدر سود کردید؟

ارزششو داره آدم بخواد واردش بشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون کسایی ک چندسال پیش برا خودشون بیت کوین جمع کردن درحالی ک بقیه میگفتن کلاهبرداریه و ارزش نداره الان میلیاردها پول دارن

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!
2731
اون کسایی ک چندسال پیش برا خودشون بیت کوین جمع کردن درحالی ک بقیه میگفتن کلاهبرداریه و ارزش نداره ال ...

اره ولی چشم انداز الانش رو تا میانگین یکسال دیگه نمیدونم چطوریه ...

اره ولی چشم انداز الانش رو تا میانگین یکسال دیگه نمیدونم چطوریه ...

مطمعن باش در آینده خیلی باارزش میشن

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!
2738
مطمعن باش در آینده خیلی باارزش میشن

اره دوست دارم یادبگیرم به هرحال یه چیزی هست که برا تایمی که آدم تو خونه هست و نمیتونه بره سرکار حداقل یه منبع درآمد خوبیه 

من بیست میلیون گذاشتم پولم شد ۹۰۰ هزار😡😡😡

جدی میگی؟ با آموزش رفتی داخل بازار یا همین جوری یه چیزی خریدی گذاشتی بمونه یخ مدتی؟ وای چقدر زور داره پولت بره 😐

دو ملیون شده 800هزار تومن البته قبلا تا ده ملیونم رف دوتومنم در نیوردم الان کلی تو ضرر

با آموزش وارد شدی یا بدون آموزش؟ 

یه چیزی خریدی گذاشتی بمونه برا یه مدتی ؟ 

جدی میگی؟ با آموزش رفتی داخل بازار یا همین جوری یه چیزی خریدی گذاشتی بمونه یخ مدتی؟ وای چقدر زور دار ...

از نزدیکانم که بلد بودن کمک گرفتم. اونا چند وقت سود کرده بودن ولی بعدش همه افتادن تو ضرر. 

2706