2737
2734
عنوان

خانمهای باردار و مامانا

144 بازدید | 35 پست

من هفته ی ۳۱ بارداری هستم اونایی ک باردارن یا مادرن یکن از تجربه هاشون بگن از نحوه خوابیدن و بلند شدن اینکه میگن ب پهلوی چپ بخوابین ب راست نخوابید موقع عوض کردن پهلو پاشید بشینید.خم شدن چی اشکال داره خم بشی 

من ی استرس دیگه دارم ک میگن تو ماه هشتم باید مواظب باشید بند ناف دور گردن جنین نپیچه

منم هفته ۳۰ هستم میگن به چپ بخوابی بهتره چون سمت راست کبده فشار میاد بهش.    ولی نمیشه که آدم ۹ ماه به ی پهلو بخوابه.    منکه هرجور راحتم میخوابم

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺
منم هفته ۳۰ هستم میگن به چپ بخوابی بهتره چون سمت راست کبده فشار میاد بهش.    ولی نمیشه که ...

اره ادم خسته میشه ب ی پهلو ‌تو خواب اول میشینی بعد پهلو عوض میکنی؟من اروم جاب جا میشم بلند نمیشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته ۲۰ ام

موقع عوض کردم پهلو از روی کمرم وول میخورم

خیلی ب چپ میخابم چون ب چپ راحت ترم ولی ب راستم میخابم

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2731
من هفته ۲۰ ام موقع عوض کردم پهلو از روی کمرم وول میخورم خیلی ب چپ میخابم چون ب چپ راحت ترم ولی ب ر ...

هفته ۲۹ هستم اشتباه تایپ کردم

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

روی هر دوتا پهلو بخواب راحت هیچ مشکلی نداره. فقط موقع پهلو به پهلو شدن بلند شو بشین. من دکترم اینجوری گفت. پبچیدن بند ناف هم بخاطر حرکات خود جنین هست، ربطی به مدل خوابیدن نداره نگران نباش

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

شماهم دستشویی ایرانی اصلانمیتونین استفاده کنین؟ 

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
اره ادم خسته میشه ب ی پهلو ‌تو خواب اول میشینی بعد پهلو عوض میکنی؟من اروم جاب جا میشم بلند نمیشم

نه منم آروم میچرخم نمیدونستم باید اول بشینی الان از شما شنیدم

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺
2738

چرا من میتونم 

روی هر دوتا پهلو بخواب راحت هیچ مشکلی نداره. فقط موقع پهلو به پهلو شدن بلند شو بشین. من دکترم اینجور ...

اخه ادم بشینه بعد پهلو عوض کنه ک بیشتر اذیت میشه چند بار تا صبح پاشه بشینه دکتر من ک گفت لازم نیست حالا موندم نمیدونم دوستم میگفت ک دوستش ب خاطر پیچیدن بند ناف دور گردن جتینش فشارش زده بالا زود زایمان کرده فکرم درگیر شده حالا

من موقع هایی که دسشوییم طولانی میشه صندلی توالت میزارم

چرا من میتونم 

جفتت چ مدلیه

من اصلانمیتونم ازدستشویی ایرانی استفاده کنم فقط فرنگی روایرانی شکمم وحشتناک دردمیگیره

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
اخه ادم بشینه بعد پهلو عوض کنه ک بیشتر اذیت میشه چند بار تا صبح پاشه بشینه دکتر من ک گفت لازم نیست ح ...

زیاد سخت نگیر فکرشو نکن هرچی بیشتر حساسیت نشون بدی بدتره

من موقع هایی که دسشوییم طولانی میشه صندلی توالت میزارم

من دستشویی ایرانی شکمم خیلی زیاددردمیگیره بااینکه جفتم فونداله

2706