2733
2734
دخترم کلا بچه خوبیه اما خیلی نفخ داره خودمم خیلی نفخ می کنم مدام نبات داغ و عرق رازیانه (برای شیرم) می خورم و غذاهای نفاخ نمی خورم. دکتر بهم گفته نوشیدنی های گازدار شکلات قهوه کاکاءو هم نخورم که نمی خورم بادگلوشو سعی می کنم بگیرم اما خیلی وقتا بادگلو نمی زنه و وقتی می ذارمش سر شونه شاکی می شه. نشسته شیرش می دم (دکتر گفته) دیگه نمی دونم چیکار کنم. امروز از عصری یه جیغایی می زد دلم کباب شد. اشک می ریخت مثل چی. بهش گریپ میکسچر خارجی می دم با قطره کولیک اید کسی تا حالا این دوتا رو با هم داده؟ گاهی اینو می دم گاهی اونو تا سه بار در روز . چیکار کنم دیگه؟ این قطره ها رو تاحالا کسی استفاده کرده؟؟؟
عزیزم یه راه یادت میدم فقط باید خسته نشی این دو سه ماه اول تابش بده زمانی که گریه بدجور می کنه بذارش تو یه پتو دو سر پتو رو دو نفر بگیرید مثل تاب آروم تاب بدید اگه دیدی ساکت شد که قطعا هم میشه براش یه ننوی پارچه ای بده بدوزن....من اینکارو کردم به توصیه یک پزشک آب بود رو آتیش نه دارو دادم به دخترم نه چیز شیمیایی بیخود...
آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حدود دوسه ماه پیش منم مثل شما دست به دامن همه بودم که چکارکنم از اشکها وجیغاش دلشتم دیونه میشد . ولی الان که خوب شده میبینم هیچی فایده نداره فقط باید دورش بگذره دخترمن تو پنج ماهگی که وارد شد یه دفعه دل دردش مثل یه معجزه خوب شد فقط صبر کن تا دورش بگذره کولیک از بد نیست یه ذره آرومش میکنه.
بهــار تویــــــی که هرشاخه ی ِشکسته ام باتو هـوس ِجوانه میکند ..
2731
این قطره ها هیچ فایده ای نداره ،مخصوصا واسه بچه هایی که کولیک شدید دارن ، روی دلش یه چیز گرم مثل کیسه آب گرم بزار ، دمربخوابونش ، قنداق کردن هم در مواقعی که دل درد شدید داره عالیه .
یه زمانی نه چادری بودن متانت بود و نه بی حجابی هرزگی...
2738
توی گهواره می خوابونمش. دمر که می ذارمش بلافاصله خوابش می بره اما نمیشه گذاشت بچه دمر بخوابه. حالا این قطره کولیک اید که من می دم کسی می دونه چطوره؟ گریپ میکسچر هم می دم گاهی بهش اشکال نداره هر دوتاشو می دم؟؟؟
تاب دادن باعث می شه نفخ و گاز روده و معده شکسته و دفع بشه....تو اوج گریه وقتی دخترمو تاب می دادیم ساکت می شد...همه هاج و واج می موندن...خودمو شو شو خنده مون می گرفت که بهمون زل میزدو نگاه می کرد انگار نه انگار خخخخخخخخخخخخخخ
آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

عزیز ممن دکترم میگفت سه قطره عرق نعنا اندازه نخود نبات سفید و سه قطره اب جوش بده خوبه و هم انیکه گهواره باشه که تکانش بدی خیلی خوبه و حتی به قول یکی از دوستان قنداق کن خیلیخوبه اروم میشه واسه خوابش خوبه منظورم قنداق کردن مثل قدیمی ها نیست فقط یه پارچه دورش بپیچش دلش گرم بشه اروم تر میشه و روی یه بالش خیلی سفت خیل سفت دمرش کن مواظبش باش
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
من هم روش باران را استفاده کردم عالی بود یکی از فامیلامون یاد داد انگار دکمه خاموشی میزدن تا میزاشتیم تو پتو و دو سرش را میگرفتیم ارام میشد من که این روش خیلی کمکم کرد شبها هم به راحتی با اون به خواب میرفت خیلی روش خوبیه
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
دختر منم برای بادگلو خیلی اذیت میشد پدرم رو در میاورد هر دارویی هم که بگی بهش دادم هیچ فایده ایی نداشت به توصیه یکی از آشناها که دکتر هم حرفش رو تایید کرد یکم جشونده سیخ شاهطره بهش دادم در حدود پنج تا سیخ شاهطره و نصف استکان آب میزاشتم بجوشه بعد به اندازه یه دونه نخود نبات می نداختم داخلش و یک یا دو قاشق چایخوری میدادم بهش تا میخورد عاروق میزد
2706