2737
2739
عنوان

بی توجهی به زندگی مشترک

149 بازدید | 12 پست

تاحالا خیانت دیدی تا حالا باشک نسبت به همسرت  زندگیت گذشته ولی نتونسی چیزی ازش بگیری یاهمسرت بی محبت بوده بهت خسته شدم کلافه ام چیزی ازش ندیدم اما دیگه ازدستش ازدست این زندگی خسته ام باورتون نمیشه دوساله یه بوس نکردیم همو یه رابطه خشک وخالی هر ده روز به اسرار من و بی میلی اون نه بد هیکلم نه پیر همونی ام که ازاول دیده بود فقط من خربودم ندیده بودم الان باوجود یه بچه سخت فکرم درگیره مطمعنم اگه پشت وپناهی داشتم تکیه گاهی داشتم ای کاش میشد حرف و حدیث هیچکس هم نبود واون قدر پول داشتم که ارامش رو انتخاب میکردم واز این شهر میرفتم 😔😔😔😔دوس دارم یه مدتم شده نبینمش ای کاش میشد بارها بهش گفتم دوس دارم خانوم صدام کنی اما همونم ازم دریغ میکنه اسمم رو صدا میکنه تو جمع خانوادش ازم فاصله میگیره توخونه یه سره داره تلوزیون میبینه توجمع خانوادش خوشه نمیدونم چه اجباریه زندگی بامن😓😓😔😔😔😔

چقد خیانتا زیاد شدن

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شکوکه منم دارم...فک کنم اکثرادارن

من چیزی ازش ندیدم فقط بهش خیلی شک دارم اکثرا چون قبلا خیلی گرم بودیم نمیدونم چی شد این همه ازهم دور شدیم این همه فاصله هرروز من گریه میکنم یعنی یه شبم نشده تواین یه سالی بالشم خیس نباشه اما اون متوجه نشده بغلش میخابم و گریه میکنم 

من چیزی ازش ندیدم فقط بهش خیلی شک دارم اکثرا چون قبلا خیلی گرم بودیم نمیدونم چی شد این همه ازهم دور ...

شوهرمنم سرده

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2740
ازاول همین بوده ؟

تقریبا....ولی همش فک میکنم باکسیه که بامن سرده

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
تقریبا....ولی همش فک میکنم باکسیه که بامن سرده

منم همین فکرو دارم بخاطر همین دارم نابود میشم دوس دارم ول کنم برم اما راهی ندارم 😔😔😔زنا رو میبینم چطوری شوهرشون قربون صدقشون میرن افسوس جوونیمو میخورم که یه خوبی هم توی من نمیبینه ولی اگه یه ایرادم دارم همش میزنه توسرم 

منم همین فکرو دارم بخاطر همین دارم نابود میشم دوس دارم ول کنم برم اما راهی ندارم 😔😔😔زنا رو میبینم ...

خب من ازوقتی شوهردوست صمیمیم بهم پیشنهاددوستی داده....نسبت به همه مردابدبینم

کلن باهاشون کات کن تمام مردا یه گوهن ببخش 

اره...کاتم....دقیقا