2733
2739
عنوان

برم یا نه؟

324 بازدید | 12 پست

سلام دوستان

چند وقته دیگه مراسم سال پدرهمسرمه بنظرتون با شرایطی که میگم برم یا نه؟...همسرم گف هر کاری راحتی انجام بده

و من با کل خانواده شون حرف نمیزنم

و دلیلشم خلاصه بگم اینکه با همسرم دعوا داشتن و کوچیکترین ربطی بمن نداشته برا چزوندن همسرم منو فحش خیییلی بد دادن...منم بدون گلگی باهاشون دیگه ارتباطم رو قطع کردم الان نزدیک ۹ماهی میشه و همسرم هم خونه شون نمیره فقط تلفنی با مادرش حرف میزنه...و اینکه تو قضیه دعوا همسرم مقصر نبوده....

خدایا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
برو یه یه ربی بشین بعد برگردد .

اخه از اون ادم های کینه ای هستن میترسم برم محلم ندن ضایع بشم

راستش ته دلمم راضی نیس برم اما مادرم میگه جلو مردم زشته عروس بزرگ نباشه

خدایا شکرت...
اخه از اون ادم های کینه ای هستن میترسم برم محلم ندن ضایع بشم راستش ته دلمم راضی نیس برم اما مادرم م ...

محل ندادن تو هم نده بهتر تازه به شوهرتم میگی اونا ضایع تر میشن ‌تو هم احترام خودتو گذاستی اینجوری ولی اگه محلتم دادن روووووو نده بهشون که پاشون باز سه دوباره 

از سال ۹۶ اینجام به لطف یه سری از رفقاااااا بیمرام ترکیدم پس لطفااااا نگید تازه وارد عصاب مصاب ندارم .ممنون .🙂🙂🙂🙂

خخخ الان داشتم تاپیک ماساژ برادرشوهرت توسط جاریتو میخوندم  

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید

گلم تااخرعمرت ک قهرنمیونی اگه نری خیلی زشته وبده حدقل جلودیگران ابروداری میشه اگ بری خودتون بهترمیدونین ولی بنظرم برو ولی کاری باکسی نداشته باش کاریتم داشتن اون یروزتحمل کن چیزی نگو