2737
2734
عنوان

مهمونی

124 بازدید | 10 پست

آخر هفته مهمان شام دارم 

میخواستم ببینم خوبه این غذاها برا ده نفر

دوتا مرغ شکم پر 

یک ماهی قزل الا سه چهار نفرشون دوست ندارن

سالاد ماکارونی

جامبو شلز در حد یه ظرف مرغ خوری پیرکس کافیه یا بیشتر 

ژله

بعد ماست ‌وخیار و دلال هم درست کنم به نظرتون یا نه 

با ژله 

بعد یه سوال ماهیمو می‌خوام بذارم تو فر تقریبا 1/5 ساعت زمان می‌بره 

چون سولاردام دارم فر ندارم جامبو شلز رو از قبل گریل کنم فقط گرم کنم بد میشه چون تقریبا نیم ساعت طول می‌کشه 🤕 

اگه چیزیش کم و زیاد بگین لطفاً

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کیک و شیرینی هم موقع چای یا شربت بده

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2728

مهمونیای ایرونی فقط سفره ست

هیچ لذتی از در کنار هم بودن نمی بریم

از یه هفته قبل تدارک ببین

اینو بخر ، اونو بخر

اینو بپز ، اونو بپز

فقط برا نیم ساعت غذا خوردن

آخرش صاحب خونه میمونه و با کوهی از خستگی و نظافت بعد مهمونی

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
کاش من مهمونتون بودم😁😁

قدمت رو چشم بیا 

پاگشای دختر خواهر شوهرم

انقد تعریف کردن جلو داماد میترسم آخر خراب شه همه چی🤭

بچه کوچیکم دارم از روز قبل باید شروع کنم کارامو

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
یه کیک و شیرینی هم موقع چای یا شربت بده

کیک سوپرایز پولم می‌خوام درس کنم

مهمونیای ایرونی فقط سفره ست هیچ لذتی از در کنار هم بودن نمی بریم

احترام به مهمونه دیگه 😍😍😍

برا اینکه اونا لذت ببرن میزبان به خودش زحمت میده

2738
منم دلم مهمونی می خواد😭😭😭

عزیزم 🥺

پاشو بیا 😍😍😍😍