2737
2739

خانوما پسرم بچه اوله خودش سه تا بردار هستن خواهر ندارن 

عروس اولم دوتا داداشاش یکیشون ۱۸ یکیشون ۱۳ ساله هردوتاشون ب شدت بی ادب هستن بخصوص کوچیک و دروغ گو در حدی ک خود شوهرمم چشم دیدنشو نداره سر این رفتارا

بعد من تو سن پایین ازدواج کردم توی تایپک های قلبیم داستا ازدواجم هست بعد الان باردارم از اول بارداری برادرشوهرام همش میگفتن پسر پسر ولی من دلم میگفت بچم دختره شوهرمم همش میگفت دخترم ی مدت میگفت دخترم ی مدت میگفت پسرم چون نمیدونس جنسیت چیه بیشتر وقتا هم میگفت نی نی هر موقعه میپرسیدم دلت میخواد چی باشه میگفت فقط سالم باشه ولی دوس دارم بچه اولم پسر بعدشم خدا سه تا دختر بهم بده 😆بعد دوباره میگفت نه همون دختر بهتره میشه همدمم دوتامون پسرا ب درد نمیخورن الان کلی هم عروسک صورتی و وسایل دخترونه دوتامون از قبل گرفته بودیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ذهن خودتو درگیر حرفای خاله زنکی نکن

هر کی هر چی دوست داشت بگه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2740

دخترم تازه داشت اتاق تمیز میکرد😂 کوچولو دوست داره بهش میگم بشین

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

مبارکا باشه گلم انشالله سالم باشه و پر خیر و روزیی باشه براتون پا قدمش🤲🥺😘😘😘😘

خانما لطفا از ته دلتون دعام کنید تو  سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر شم 😭😭😭😭😭😭😭😭 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🥺🙏😭😭😭😭😭😭

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...

دخمل ک خوبه منم عاشق دخترم ولی سونو گفته پسره...بازم الان عاشقشم هرچی میخاد باشه مهم سلامتیشه

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی پسرم ۳۹ هفته و۵ روزش بود ک قلبش برای همیشه وایساد😭😭

دیگ کلا دوتامون میگفتیم دخترمون بعد روز سونو باهم رفتیم گفتن بچه دختره همسرم کلی خوشحال شد خودمم همینطور خانوادمم وقتی فهمیدن کلی تبریک گفتن ولی این وسط بردار شوهرام خواستن دق مرگ بشن کوچیکه رفت استوری گذاشت فقط پسر و دخترا چین کلی حرف اینجوری همسرمم بهش گفت دنیا بیاد بهش میگم عموش اینجوری کرده و نمیزارمم ببینیش 

ترکیب زندگی کردن تو ایران و بودن تو یه خانواده سختگیر و دختر بودن سم ترینه

براش زندگی خوبی بسازید محدودش نکنید

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50

ببین خواهشا اگه میخای افسار زندگیتونو بدین دست عموهاشو ننه و بابابزرگش بیخیال بچه دار شدن بشید 

جامعه ب اندازه کافی خراب هست پس کاری کنید دخترتون خوشبخت ترین باشه نزارید حرفای بقیه ناراحتش کنن مثلا عموهاش یا هر خر دیگه ای گفت حجابتو رعایت کن بگو خودم مامانشم لازم بدونم میگم شما دخالت نکن نزار زندگیشو جهنم کنن جوری ک تنها ارزوش ازدواج باشه

بروجرد💙 تاریخ عقد ۱۴۰۲/۷/۲۰ خدایا شکرت که بهم رسیدیم♥️♥️