2737
2739
عنوان

حامله های همیشه گشنه بیان فقط 😁🥴😫

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 86 پست
زیاد خوردنم خوب نیست سنگین میشم نفس نفس همش، عین زیزیگولو که میخورد و سیر نمیشد فکش درد میکرد شدم

باز بهتر از نخوردنه.من همون غذای روزانمم نمیتونم بخورم. شاید روزی یه وعده اونم حجم کم یه غذای الکی.واقعا اذیتم تهوعم که دیگه نگم برات 😩

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر ؟ زنده بمونید که چی ؟ که هر روز علوفه ی بخارپز بخورید؟ 😅🤌👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چخبرتهههههه چخبرتههههههه من هفته هفده هستم تقریبا ویارم انقد بد بود ۹کیلو کم کردم هیچییی نمیخوردم تازه دو سه خفته هس بعضی چیزا اونم خیلی کم میخورم

خدایا شکرت واسه سلامتی و ارامشی که داریم🥰
2738

عه منم دقیقا مث شما بوذم

سه ماهه اول مث خرس میخوردم

تو یه ماه 4کیلو چاق شدم

ولی بعدش درست شد برگشتم ب روال قبل

همین الانم یه ذره ناهار خوردم.ولی یواش یواش داره گشنم میشه

تو سونو ها وزن بچه ات خوبه؟ اندازه ای که چاق شدی واقعا رشد بچه ات هم خوب شده؟ 

اره همیشه وزنش خوب بوده 

البته دیابت بارداری گرفتم ن زیاد حاد ولی دارم قرص هم میخورم 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

من از صبح یه دونه خیارشور خوردم 🤕

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
من از صبح یه دونه خیارشور خوردم 🤕

وااا چرااا

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2706