2737
2739
عنوان

عکس سونو ان تی بده جنسیت رو بگم😊

783 بازدید | 86 پست

سونو ان تی تون رو بفرستین تا جنسیت رو بگم 

البته جنسیت هایی که میگم برا بعضی ها هم اشتباه در میاد ولی در کل ۹۰درصد رو درست میگم اگه عکس رو خوب انداخته باشه سونوگرافیست 😊حالا یکی دوتا اشتباه شد کاراگاه بازی در نیارین دکتر نیستم که😁

بعد سونو جنسیت که رفتین بیایین بهم بگین درست گفتم یا نه

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم

این سونو خودمه مال خودمو بد انداخته ولی احتمال ۷۰درصد میگم پسره الان تقریبا۱۳هفته نتیجه مشخص شد میام میگم 

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو 😄

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2728
برای منو بگو عزیزم  البته تیکرم درست نیست ها

بفرس عکس سونوی ان تی رو

2738
۸۰درصد میگم پسره

دخترم بود الان بغلم خوابه 😄

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
دخترم بود الان بغلم خوابه 😄

جمجمه اش عین پسره زاویه داره

وای من دوست دارم پسر باشه از رو جمجمه جنینم میگم پسره اونجا برم بگه دختره دق میکنم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

کدوم یکی ؟ 

مال تو عکست نیومده که باید عکس بفرستی

منو‌بگو🤔

مال تو رو پیشونیش قسمت زاویه دار نور افتاده دقیق نمیدونم ولی احتمالا پسر باشه بازم نمیدونم ها چون قسمتی که معلوم میکنه نو هست

2706