2733
2739
عنوان

جای سزارین

103 بازدید | 10 پست

دوستانی که سزارین کردید لطفا بگید جای بخیتون چه جوریه ؟ یک خطه یا وسیعتره جای زخمش؟

و اگر جای زخم ندارید چیکار کردید چه کرم یا لیزری بعده زایمان زدید؟ 

من زایمانم نزدیکه و میترسم از جای زخم که بمونه

ترک اذیت میکنه جای بخیه یه خطه زیاد معلوم نیست

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان پنج سال و‌نیم از سزارینم گذشته اصلا جاش مشخص نیست هیچ‌چیزی هم استفاده نکردم. اما خب شش ماه دیگه مجددا قراره برش بخوره نمیدونم به خوبی الانه یا جاش میمونه...

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  
الان پنج سال و‌نیم از سزارینم گذشته اصلا جاش مشخص نیست هیچ‌چیزی هم استفاده نکردم. اما خب شش ماه دیگه ...

چ خوب خوش بحالت عزیزم ماله من مهر میشه ۲سال تا الان حتی درد داره و جاسم هست

من یک دخترم یک خواهرم یک همسرم یک مادرم من یک زنم و ب زن بودنم افتخار میکنم 👸
2740
خوش بحالشون وای معلوم نیست گلم خب منو بیشتر ترک های ک رو پهلوهام هست اذیت می‌کنه 

منم ترکهای روی شکمم اذیتم میکنه شل افتاده خیلی خوبم ازش مراقبت کردم روغن زیتون زدم بازم ترک خورد