2733
2739
عنوان

مامانای باردار بیاید

96 بازدید | 20 پست

مامانا بیاید بگید چند هفتتونه و واکسن میزنید؟

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️

۲۶هفته .‌نه نمیزنم نمیتونم سر جون بچه ریسک کنم خودم به جهنم

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۲۶هفته .‌نه نمیزنم نمیتونم سر جون بچه ریسک کنم خودم به جهنم

مگه به بچه اسیب میرسونه

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️
2740
مگه به بچه اسیب میرسونه

معلوم نیست بعدها چه اثراتی رو بچه ها داشته باشه . برای همین من شخصا ریسک نمیکنم

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
معلوم نیست بعدها چه اثراتی رو بچه ها داشته باشه . برای همین من شخصا ریسک نمیکنم

یعنی اگه تو حاملگی خود ویروس رو بگیریم بعدها اثر نمیکنه رو بچه؟خوده ویروس از واکسن بدتر نیس؟اینا رو هیشکی برام نمیگه

ب نظرتون من بزنم ۵ماهمه

ن مگه خولی معلوم نیست چی هست تو واکسناشون که هر چی شی اهنیه میچسبه به دستت من که بهداشت گفت نمیزنم چون حامله ای تعجبه به شما اینو گفته

قلبم فقط واسه بچهام میتپه💖💕
یعنی اگه تو حاملگی خود ویروس رو بگیریم بعدها اثر نمیکنه رو بچه؟خوده ویروس از واکسن بدتر نیس؟اینا رو ...

منم واقعا نمیدونم من که بچه رو به خدا سپردم که خودش حافظ و نگه دارش باشه .ولی برای واکسن واقعا میترسم چون به هرحال ویروس ضعیف شده میره تو بدن 

ن مگه خولی معلوم نیست چی هست تو واکسناشون که هر چی شی اهنیه میچسبه به دستت من که بهداشت گفت نمیزنم چ ...

اگه بگیرم ویروسو چی.من بدنم ضعیفه.خیلی میترسم هیشکی هم درک نمیکنه.واکسنشونم سینوفارمه

2706