2737
2739
عنوان

واااا نمیدونم امروز چقدر خوشحالمممم🤩🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 44 پست
گلم هیچ بیماری واگیرداری بیش از دوسال طول نکشیده .کروناهم تا آخرپاییز تولد ۲سالگیش هست .مطمعن باش وز ...

دقیقا...الان چطوره ک هر موجی میاد یه فراز و فرودی داره و بعد عادی میشه...سیر طبیعی کل زمان بیماری هم همین شکلیه

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره درسته ولی همون موقع هم باز باید یکم رعایت کنیم نه کلا دیگه برداریم و اینا

باز از الان و هیچی ک بهتره... یادتونه اون اوایل چقد همه ترسیده بودن...تانون خودشون میپختن چقدر همه چی ضد عفونی میشد چقدر اعصابا و روحیه ها داغون بود...اصلا دوست ندارم برگردم به اون روزا

2740
باز از الان و هیچی ک بهتره... یادتونه اون اوایل چقد همه ترسیده بودن...تانون خودشون میپختن چقدر همه چ ...

اون موقع اولاش بود و هنوز کسی اطلاع زیادی از این بیماری نداشت ولی الان تقریبا همه میدونن و مثل روزای اول نمیشه و واکسن انشالله تا بهمن زده میشه ولی همون موقع هم نباید مثلا توی لیوان های فرد دیگه اب بخوریم یا از وسایل کس دیگه ای استفاده کنیم حتی اگه ماسک نباشه که در حالت عادیم این کارا خوب نیس

اون موقع اولاش بود و هنوز کسی اطلاع زیادی از این بیماری نداشت ولی الان تقریبا همه میدونن و مثل روزای ...

ولی ما در حالت عادی اینکارارو میکردیم🤣🤣کثیف کاریای دوران مدرسه رو کرونا اگ‌میدید سکته میزد

ولی ما در حالت عادی اینکارارو میکردیم🤣🤣کثیف کاریای دوران مدرسه رو کرونا اگ‌میدید سکته میزد

بله ولی الان باید رعایت بشه اگه مدارس باز شد حتما به بچه هاتون این چیزا رو بگید😊

2706