2733
2734
عنوان

هرکی تواقدامه بیاد دل گرفتم سوره یوسف بخونم براش فقط اسم بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 115 پست

حمیده هستم ۴ بار سقط داشتم برام دعا کن لطفا

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم یاداشت کردم 

ممنون لطف میکنیدانشاالله حاجت روابشین❤️🌹

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏
2728

عزیزم خدا حاجت دلتو بده 

منم اسمم مریمه

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 
مرسی مهربونم دعا کن سه و نیم ساله مامان نمیشم اسمم شیدا ان شاءالله حاجت رواشی

میشی گلم حتمابرات سوره یوسف میخونم فامیل خودمون بعده 12 سال باردارشده اوتم طبیعی الان چهارماهشه شماهم میشی

2738
میشی گلم حتمابرات سوره یوسف میخونم فامیل خودمون بعده 12 سال باردارشده اوتم طبیعی الان چهارماهشه شماه ...

فداتشم انقد ختم برداشتم نشد..ان شاء الله دعای شما در حق من مستجاب میشه

به هرچی میخوای برسی مهربونم🙏🙏🙏🙏

خدایا خودت برام معجزه کن.

سلام عزیزم... 

من فرزانه هستم... فکر کنم قبلا اسممو داده بودم... توروخدا دعام کن... یه بار باردار شدم... اما پسرم فوت کرد... توروخدا به خدا بگو حالمو... ان شاءالله نفس شما در حق من حق باشه

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
سلام عزیزم...  من فرزانه هستم... فکر کنم قبلا اسممو داده بودم... توروخدا دعام کن... یه بار بار ...

به نیتت خوندم عزیزم غصت نباشه میشی بازم اسمتو مینویسم برات میخونم 

2706