2733
2734

مربوط ب دو تا پست قبل😂😁

میخوام فراریش بدم بره خونه دوستش ی مدت تا خواهذم عقلش بیاد سر جاش ب نظرتون کار درستیه؟ هر چند میدونم خواهرم اصلا براش مهم نیس فقط فکر ابروشه

عجب

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بدترین کار ممکنه 

این کار دوستی خاله خرسه است 

فراریش دادی و رفت یه بلایی سرش اومد چی؟

اینجوری بهش یاد میدی به جای حل کردن مسائلش فقط صورت مسئله رو پاک کنه و فرار کنه

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
بی ادب آبرو ریزی الکی راه ننداز واسه خود خاهرزادتم خوب نیس

چرا بی ادب عزیزم؟ 

من فقط چون اون درانو خودم گذروندم و درکش میکنم میخوام کمکش کنم مگر ن مریض ک نیستم  ابرو ریزی راه بیوفته بچه بخاطر ابروشون باید تا ابد سرکوفت بخوره و خورد بشه؟🤔😅

2740
نه بدترین کار ممکنه   این کار دوستی خاله خرسه است  فراریش دادی و رفت یه بلایی سرش ا ...

جای دوری نمیخوام بفرستمش منظورمم از فراری خوب نفهموندم با خواهرم حرف میزنم تو اون مدت ک میره شاید درست شه

عزیزم خواهرو خواهر زادتون رو ببرید مشاوره درکتون میکنمخواهرت بچشوعقده ای میکنه

مشاوره نمیبره من مستقیم ب خواهرم نگفتم ولی اینجور ک بچش میگه مامانم میگه روانشناسا ی مشت چرت و پرت میکنن تو سرت خوب نیس 

جای دوری نمیخوام بفرستمش منظورمم از فراری خوب نفهموندم با خواهرم حرف میزنم تو اون مدت ک میره شاید در ...

اصلا تو بگو میبریش خونه خودتون 

این کار اشتباهه عزیزم 

از راه دیگه باید وارد بشی

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠

بشین سرجات

اون بچه تو سن بلوغه فقط

تو میخوای فرار رو یادش بدی؟

چن سالته؟؟ خیلی فکرات بچگونس

خب مامانش دلش نمیخواد بچش ارایش کنه تو چیکاره ای اخه

بجای اینکه بهش اعتماد بنفس بدی بهش صبر و ارامشو یاد بدی میخوای فراریش بدی!!!!!

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2706