2733
2739

اون روز میرسه،تلاش کن

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن تا وقتی ک زانوی غم بغل گرفتی 

پاشو انرژیتو صرف زندگیت و پیشرفتت کن تلاش کن برای زندگیت تا ب هدفت برسی

این حسی ک الان داری هم میتونه شکننده ات کنه هم میتونه محکمت کنه بستگی داره خودت چی بخوای

امیدوارم قدرتمند از جات پاشی و زندگیتو بسازی

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
2738

من با خدا معامله کردم

پاک موندم و به حرفش گوش دادم و دل نشکوندم و تلاش کردم...

اون روز رسید و همون آدمایی که تحقیر می کردن.... نمیگم به پام افتادن چون کبر توشه...

ولی محتاجم شدن...

اما باز سعی کردم دلشونو نشکونم

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
ن تا وقتی ک زانوی غم بغل گرفتی  پاشو انرژیتو صرف زندگیت و پیشرفتت کن تلاش کن برای زندگیت تا ب ...

ااا بازم تو ...

سلام دوستم😘

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
ااا بازم تو ... سلام دوستم😘

سلاااااااام😍😃🤩

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
یه چیزایی به تلاش ربطی نداره  معجزه بخواد اتفاق بیوفته خدا تو رو تومسیرش میزاره بدون اینکه بفه ...

درسته،یکی ازین معجزه های قشنگ تو زندگی منم اتفاق افتاده

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2706