2737
2739
عنوان

بنظرتون به خواستگارم نه بگم یا نه

270 بازدید | 32 پست

اول از همه بگم من 19 سالمه و هنوز دانشگاه نرفتم کنکور خوب نبودم و میخوام امسالم  بخونم اما هنوز کسی نمیدونه پسر عمم خواستگارمه و 28 سالشونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب موقعیت ایشون چیه؟ 

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           
2738

۱۹ زوده فعلا..‌‌

درست رو بخون عزیزم انشالله موفق بشی 

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

بستگی داره ازدواج اولویتت باشه یا نه و اینکه منطقی تصمیم بگیر هنوز دانشگاه هم نرفتی ، هم سن خودتم و پشت کنکور بشخصه اصلا به ازدواج فک نمیکنم توی این سن بالای ۲۴,۲۵ اگر هم بخوام

بعد ایشون میگن که با دانشگاه رفتن مشکل نداره اما فقط شهر خودمون بعد اول حرفا که گفتیم گفت حتی ازاد هم باشه اشکالی اره فقط شهر خودمون الان بعد یه مدت اونروز خواهر و مادرش گفتن میدونی شهریه ازاد چقدره 

2706