2733
2734
عنوان

عکسای گل پسرم با دامن ختنه اش (شقایق مامان محمدصدرا)

| مشاهده متن کامل بحث + 6437 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باریکلاااااااااااااااااا مادر زن نمونه ایشااااااااااااااااااااااااااااااااااااااله واقعا فقط تفاهم و یکدلی مهمه نرگس جون جدی میگی پس پسرارو ختنه کردی چی پاشون کردی؟
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers
2731
سلام اکرم جون چه خبرباردارنشدی؟بخدامن همیشه یادتم الان اززبون دخترم باخداحرف میزدم دعامیکروم اسم توروهم گفتم انشااله به زودی مامان بشی
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
مبارک باشه
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2738
سلام اکرم جان مرسی عزیزم ایشاله قسمت خودت اتفاقا دامنشو خودم و جاری با دست دوختیم و تزئین کردیم ما اینیم دیکه خخخخخخخخخخخخخخ شیدا یادمه 5700 وزن و قدش 60 بود فکر کنم
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers
سمین جون یه سری میزنه به شوشولش یا لیزر سریع پوستشو برمیداره فقط هم روز اول بازش میذاری هوا بخوره همین از شبش هم پوشگ پاش میکنی سفت نمیبندی 200 تومن دادم گلم پیش دکتر علی اصغر متقی تو پیروزی
ممنونم شیدا جونم خوبی دخملی خوبه نه متاسفانه هنوز خبری نیست و عفونت هم دست از سرم برنمیداره شوهرم فرستادم ازمایش بچه ها تفسیر کردن که بد نیست اما دکترش گفته مشکوکه به واریکوسل خیلی دعام کن الان از مسجد اومدم دیگه خسته شدم غریبی و تنهایی
نه هنوز اکرم فعلا دوتایی اینو بزرگ کنیم خیلی کمک حالمه مامانم نیست اونم مامانش طلاق گرفته رفته ازدواج کرده 6ماه یبار میاد دیدنش ما دوتایی امیدمون به همدیکه است
2706