2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از اول راهنمایی، ولی بعد ورود به دبیرستان دیگ ارایش نکردم دوس نداشتم😑 الانم فقد رژ

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.
2738

وقتی عقد کردم هرچند بازم گیر میداد بابام ک ارایش نکنم ولی گوش نمیکردم 

تو مجردی هم در حد یه پنکیک و رژ رنگ لب اونم یواشکی فقط مامانم میدونست

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

۹ سالگی 

مامان بابام رو این چیزا حساس نیستن مثلا رو ارایش و حجاب و اینا 

بیشتر رو اخلاقم گیرن 

بعد ۱ سال کامل از سرم افتاد حتی الان هگ میخوام برم بیرون فقط رژ میزنم ک زیر ماسکه😂

در چه حد ؟ رژ و کانسیلر و پنکیک و خط چشم و اینا 

ن خط چش بلد نبودم هنوزم با سایه خط چش میکشم اونموقه ام سایه میزدم کانسیلر و پنکیک الانم نمیزنم 

کرمپودر و رژگونه و ریمل و سایه و رژ

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺
۹ سالگی  مامان بابام رو این چیزا حساس نیستن مثلا رو ارایش و حجاب و اینا  بیشتر رو اخلاقم ...

منم یه دختر خاله دارم از ۹ سالگی یه کیف لوازم ارایش اندازه عروس همیشه داشت خالمم واسش ارایش میکرد وقتی میخواستن برن جایی همیشه حسرت ازادی اون رو داشتم 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
منم یه دختر خاله دارم از ۹ سالگی یه کیف لوازم ارایش اندازه عروس همیشه داشت خالمم واسش ارایش میکرد وق ...

منم ی خواهر زاده دارم همیشه حسرت هم سناشو میخوره خواهرم نمیزاره ارایش کنه کاش میشد کمکش کنم😐😣😒

2706