2733
2734

الهی قربونشون برم.میشه بریم زیارتشون😔😔

عزیزم التماس دعا

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نون و پنیر وسبزی.یه تیکه خشت بزرگ رطب.کیک یزدی.اش رشته

راستش نذر دارم ک هرچی تو سفره هست رو درست کنم و بدم بیرون شنیده بودم فقط نون پنیر سبزی و خرما و حلواس ولی میخوام مطمئن بشم

اش و کیک و اینا حتما باید باشه؟

2740

فقط نون و پنیر و سبزی دیدم سر سفره 

حلوا و خرما هم بوده

بعضی جاها پنیر نبوده فقط ماست بود

شنیدم که باید چیز زیادی داخل این سفره نباشه

چون حضرت کوچک بودند و مثلا سفره حقیرانه هست

التماس دعا گلم 🤍

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
ممنون عزیزم حاجت روا ب خیر بشی ان شاالله❤

😘🤍

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
راستش نذر دارم ک هرچی تو سفره هست رو درست کنم و بدم بیرون شنیده بودم فقط نون پنیر سبزی و خرما و حلوا ...

اصلش نون پنیر سبزی وخرما و حلوا ومشکل گشا هست ماست ونمک هم خیلی خوبه.من نمکو میذارم سر سفره روش پارچه سبز می کشم وقتی مداحی تموم میشه روشو برمیدارم می بینم اسم افتاده معمولا.گیره سر خیلی خوبه ب دختر بچه ها یا کسای ک نی نی ندارن بدی خیلیا رو دیدم مرادگرفتن از این سفره

راستش نذر دارم ک هرچی تو سفره هست رو درست کنم و بدم بیرون شنیده بودم فقط نون پنیر سبزی و خرما و حلوا ...

حتما ک نه

مهم اینه به نیتش باشه

یزد همینا میزارن تو سفره.

شاید ما جای دیگر مرده ایم و اینجا جهنم ماست
2706