2737
2739

یه گروه ازمون استخدام هستم که چند تا اقا هم هستن واقعا با سه و هشتصد نمیشه زندگی و اینده درست کرد ازدواج کرد برن سراغ کار دیگه بهتره تا چند سال درس بخونن یا پشت ازمون بمونن

اگه با نظرم مخالفی تمایلی به شنیدن حرفت ندارم مخالفت برا خودت تو دلت نگه دار مخالفی ریپ نزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید راه چاره دیگه ای ندارن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738

مزایای دگم داره 

اشناها ما دوشغلن اغلب 

صب مدرسه شب پیک 

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

من به نظرم حتی برای دخترم سخته حقوق پایین ساعت بالا

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
عزیزم معلمای مرد ۲شغل دارن

راست میگی به این نکته توجه نکرده بودم کلا دلم میسوزه حقوق معلما که مهترین شغل جامعه رو دارن اینقدر کمه 

اگه با نظرم مخالفی تمایلی به شنیدن حرفت ندارم مخالفت برا خودت تو دلت نگه دار مخالفی ریپ نزن
2706