2733
2739
عنوان

کسی کالاف نداره؟

65 بازدید | 10 پست

اگ داری یه پست بذار شات بفرستم واست نمیدونم چرا ایمیلمو قبول نمیکنه 

‏چند ملیون اسپرم فهمیدن چه خبره عقب کشیدن؛ منِ ک&خل فکر کردم برام ریدن شیرجه زدم     
سلام ببخشید مزاحم میشم  میشه برام یه فالی    تک نیتی چیزی بگیری؟ خیلی محتاجم

سلام عزیزم فال چی بگیرم و اینکه ماه تولدت بگو 

‏چند ملیون اسپرم فهمیدن چه خبره عقب کشیدن؛ منِ ک&خل فکر کردم برام ریدن شیرجه زدم     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم فال چی بگیرم و اینکه ماه تولدت بگو 

سلام ممنون که جواب دادین 

متولد مهرم ولی شناسنامه آبان 

دوست دارم بدونم کی دوباره بچه دار میشم 

همسرم بهم چه حسی داره 

ویه فال کلی در باره زندگیم 

واینکه داداشم چرا تو زندگیش موفق نیست و عاقبتش چی میشه متولد دی هست

2728
سلام ممنون که جواب دادین  متولد مهرم ولی شناسنامه آبان  دوست دارم بدونم کی دوباره بچه دا ...

⏳ فال #زمان

•┄┅⏰ متولد دی ┅┄•
⏱ 2 روز دیگر، 2 هفته دیگر، 2 ماه دیگر و یا بیست و دوم ماه
⏱ اگر با تاخیر مواجه شوید می توان آن را 2 سال یا بیشتر هم در نظر گرفت

سلام ممنون که جواب دادین  متولد مهرم ولی شناسنامه آبان  دوست دارم بدونم کی دوباره بچه دا ...

💞 فال #عشق

•┄┅❣️ متولد دی ┅┄•
شما در حال روبرو شدن با مشكلات و موانع هستيد و بايد برای يافتن پاسخ آنها به درون خودتان مراجعه نماييد. آيا چيزی در درونتان است كه از موفقيت شما در موضوع مورد نظرتان جلوگيری می كند؟ از توصيه بد در زمينه موضوع مورد نظرتان آگاه باشيد و سعی كنيد از مشاجرات بی ارزش با دوستان و دوستدارانتان پرهيز نماييد.

فال جوهر یونانی

دی ✨
امروز از طرف شخصی کمک های پولی و مالی خواهید شد که و شما را از یک استرس بزرگ خلاص می‌کند و می‌توانید به آینده امیدوار شوید.

حنا و ابجد ترکیبی باهم

🟢دی
➰ابجد فال شما:ج ج ب
🧩تعبیر: از انجام کاری که در سر دارید پرهیز کنید که خودتان را به دردسر خواهید انداخت. فردی مدام شما را وسوسه به انجام کارهای نادرست می کند اما این شخص دوستتان نیست و باید از او فاصله بگیرید. اگر در رفتارهایتان تجدید نظر نکنید به زودی تنها و منزوی خواهید شد.

2738

عزیزم من فال نمیگیرم ک بخام برای برادرتون بگیرم ولی تویه کانال تلگرام هست از اونجا کپی میکنم ولی حقیقتا خودم خیلی قبول دارم فالاشونو اگه تلگرام داری تا ایدیشونو بدم

عزیزم من فال نمیگیرم ک بخام برای برادرتون بگیرم ولی تویه کانال تلگرام هست از اونجا کپی میکنم ولی حقی ...

خیلی ممنون از محبتتون 

در مورد خود م که چیزی نگفتین 

ممنون میشم اگه آی دی رو لطف کنین بگین 

خیلی ممنون از محبتتون  در مورد خود م که چیزی نگفتین  ممنون میشم اگه آی دی رو لطف کنین بگ ...

@faalgisso

خاهش میکنم