2737
2734
عنوان

جدایی

152 بازدید | 21 پست

سلام..خانوما میشه راهنماییم کنید..من با یه نفر ۸سالو نیم دوست بودیم..الان جفتمون ۲۸ سالمونه..خیلییی هم همو دوست داریم..ولی من واسه کار درست نداشتنش باهاش ۲ سال مشکل دارم..الان ۱سال و نیم سرباز..کار درست نداره..یه وقتا میره اسنپ..یه پیج اینستا زده که فعلا نگرفته..یعنی توی این سن نه کار ثابت داره نه پس انداز..من بهش گفتم من خیلی واسه کار تو تلاش کردم هی بهت گفتم ولی نتیجه نداد..برو کارتو درست کن برگرد بیا خواستگاری..گفت نذار از هم دور بشیم دوری دوری میاره..نمیدونم چی کار کنم دارم میمیرم..خیلیییئ دوسش دارم ولی کار نداشتنش هم خستم کرده...میترسم از هم دور شیم دیگه عاشقم نباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عشق خیلی بالاتر و عزیز تر از پول هستش.‌‌.... ولی باید دید عشقتون انقدر تو کفه ترازو سنگین هست که نا ...

خیلییی سال میگم کار درست پیدا کن گوش نمیده..زندگی هم بدون پول سخته..خیلی ۲راهیه سختیه

نه تازه ۱سال میره سربازی...واسه کار پیدا کردن زیاد زرنگ نیست خیلییی فس فس میکنه..رفیق بازه..خیلییی ت ...

بهش یع مدت وقت بده بگو اگه کارت درست نشد تواین مدت کات میکنم دیگه 

والا ما دخترا هی باید به پای اینا بسوزیم

2706