2737
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459826 بازدید | 45750 پست
وای دقیقا دردا منن درد اینور اونور واژن کلافم کرده شکمم ب پاهام زور داره شما برا پهلو ب پهلو میشی ...

نه من برای پهلو به پهلو شدن نمیشینم اول اروم میرم رو کمر بعد میچرخم ولی ناچارم هی بلند شم بشینم پاهامو کمی ماساز بدم و تا کمی از کلافگی دربیام چند شبه سیب میدارم کگارم نصفه صبی وقتی کلافه میشمو دهنم خشک و تلخ یه سیب میخورم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما سز میخوای یا طبیعی؟من بچم بریچ فعلا ولی طبیعی میخوام شما برا پهلو ب پهلو میشینید یا اروم جابجا ...

من خودم سز میخوام .. حالا تا ببینم شرایط چطوری پیش میره

نه من نمیشینم 🤦🏻‍♀️ آروم میچرخم به اون پهلو میخوابم

2728
نه من برای پهلو به پهلو شدن نمیشینم اول اروم میرم رو کمر بعد میچرخم ولی ناچارم هی بلند شم بشینم پاها ...

من تو خواب مث شما جابجا میشم ولی اینقد میگن ک ن بشینید نگران میشم میگم نکنه اشتباه

ن من خدا شکر تو خواب گشنم نمیشه ولی قبلش و تا بیدار میشم ضعف میرم

👪
2738
من رو پهلو میخوابم شکمم سنگین برام چون لاغرم خودم استخونا لگنم درد میگیرن مجبورم تند تند جابجا بشم ...

کلسیم رو با مشورت دکترت دوتاکن.یا پودر منیزیم بگیر

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت

دیشب تو همین تاپیک بودم که خوابم برد. بعد خوابای عجیب غریب میدیدم😄 یبار خواب دیدم کیسه اب یکی از مامانای تاپیک پاره شد بردیمش بیمارستان. ازش اب میریخت . چند تا خواب دیگم دیدم یادم نمیاد😬

من خیلی دردام زیاد شده. اصلا پاهام باز و بسته نمیشن بسختی و با کلی درد و کشیدگی باید تغییر حالت بدم🤕 سمت تخمدانمم یهو درد بدی میگیره . چم شده 😩 

👨‍👩‍👦‍👦
🤕🤕چه سخت 

سخت نیست. دیگه یه شبه.

بعد از زایمان سخت ترین قسمت شیر دادن به بچه ست. شکمش سیر باشه و قندش نیفته و مادرم بتونه استراحت کنه.

نوزادا اگه شکمشون سیر باشه و پوشکشون تمیز، اکثرا خوابن.

کولیک و گریه های اصلی مال چهل روزگی یا دوماهگی به بعده.

کلسیم رو با مشورت دکترت دوتاکن.یا پودر منیزیم بگیر

قرصام خیلین امگا یروز درمیون میخوردم دکترم گف ۲ هفته هر روزش کن 

الان ی کلسیم دارم دوتا اهن

لیدی میل گفته دو هفته بخور 

مولتی پرینتال دارم

امگا و دی 

کل روز در حال قرص خوردنم

شما خوراکتون چطور ؟من همش حس میکنم کم میخورم ولی دیگ نمیدونم چیا باید بخورم🙁

👪
دیروز به یکی از ماما ها میگفتم وزن بچه ام کمه . از طرفی می‌خوام بمونه و وزن بگیره یکم . از طرفی هم ...

انشالله به موقع میاد که نگران هیچ‌کدوم نباشی...مگه قد و مشخص میکنن الان؟

2706