2737
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459829 بازدید | 45750 پست

ما اتاق بچه رو چیده بودیم بعد دیروز لازم شد از پشت تخت یه سیمی رد بشه تخت رو کشیدن وسط . بعدش کمد‌ رو کشیدن وسط . خلاصه اتاق تو نیم ساعت کن فیکون شد . الان همه چیز وسطه😐 ببینم امروز یا فردا آقا زحمت میکشن جمع کنن:)))

از حرصم کلا در اتاق رو بستم چشمم به اون شلوغی نیفته 😅

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

از صبحم که بیدار شدم درد عجیبی دارم . اول که درد پریود داشتم و افتاد . الآنم انگاری پایین تنه م داره نصف میشه خیلی دردناکه . انگار از وسط استخونش داره میشکنه . عذر می‌خوام هی حس دفع دارم .

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانا منم دیگه وسایل نی نیمو جمع کردم با اینکه زوده اما گفتم اماده باشه دیگه اخرش عجله ای جمع نکنم ...

سرهمی جورابی برندار چون کف پاش مهر میزنن شلوار و جوراب برداری بهتره منم تو ست بیمارستانیش جوراب و شلوار تک و گذاشتم بدم اتاق زایمان چون دیگه رد جوهر تمیز نمیشه بعدشم یه واکسن داره کف پا میزنن باید کل شلوار بچه رو در بیارن اونجوری منم این و تو تجربه مامانای دیگه خوندم شلوارش و عوض کردم 

2728
😅دیگه کلاه سرشه هرچی شونش کنی باز بهم میریزه ب کلاه ...نی نی من یه کلاه خوشگل داره گفتم بردارم ماما ...

البته حرف خودت درسته نباید به نوزاد چیزی غیر از شیر داد نوزاد اصلا نباید اب بخوره ولی مامانای ما همه میدن نبات داغ و اب و همه چی میدن چقدرم بد و مضر هست من که شوهرم ممنوع کرده کسی بهش چیزی بده دستمال مرطوب هم واسه خودت و بچه بردار یه وقت نشورینش تو این فصل سرده کلیه های بچه سرما میخوره تو بیمارستان هر چی باشه بازم مثل خونه نیست باید با دستمال مرطوب فقط تمیز کنید خونه اوردی بشور یک شب بیمارستانی

تو احتمال زابمان زودرس داری حتما به دکترت زنگ بزن 

اره اگه ادامه دار شد زنگ میزنم .

😂😂😂😂 آره میدونم ولی کرم دارم باید موهاش مرتب باشه🤣🤣🤣 من هم روسری برداشتم هم کلاه...که اول ر ...

تو اتاق نوزادان عزیزم همیشه شیر مادر ذخیره دارن تو ظرف های کوچیک نگهداری میکنن داخل یخچال 

میدونید زایمان طبیعی چیش بده؟ 🤣 این که دقیقا نمیدونی باید منتظر چی باشی و دردی که الان داری درد زایمان هست یا نه 😅

من چند روزه تا یکم دردم میگیره فوری به ساعت نگاه میکنم که ساعت بگیرم 🤣🤣

2738

من حالا کاری ندارم که بگم به بچه اینو ندید اونو ندید . مامانم خودش چند تا بچه بزرگ کرده، بچه های خواهرش رو بزرگ کرده ، بچه های خواهرم رو بزرگ کرده 😅 بهش اعتماد صد در صد دارم .

تازه بنظرم همون‌جوری که خیلی از کارای قدیمی ها اشتباه بوده ، خیلی هاشون هم درست بوده 😁 گاهی خوبه از تجربه‌ها استفاده کرد .

میدونید زایمان طبیعی چیش بده؟ 🤣 این که دقیقا نمیدونی باید منتظر چی باشی و دردی که الان داری درد زای ...

غیر از اون من امروز شوهرم رفت کارای بستری رو بکنه منم باید میرفتم ولی خب دیگه پیچوندیم دو ساعت طول کشیده از صبح بعدشم اتاق باید رزرو بشه پر بود دیروز رفته بود امروز اول وقت رفت خصوصی یه دونه خالی بود ولی سوئیت باز پر بود گذاشته تو رزرو تا ببینیم کدوم قسمت مون میشه طبیعی باشی اتاق خالی نباشه باید بری دو تخته و چند تخته خیلی بده تو کرونا خطرناکه 

کار نکن مواظب خودتم باش البته سن بارداریت خوبه زایمانم بکنی مشکل نداری 

باشه عزیزم . همون الان اومدم دراز کشیدم .

غیر از اون من امروز شوهرم رفت کارای بستری رو بکنه منم باید میرفتم ولی خب دیگه پیچوندیم دو ساعت طول ک ...

آره اونم هستش. 

این کرونا چه مردم رو فلج کررررداا . چه خوب بود آدم هیچ نگرانی نداشت قبلا .

تو اتاق نوزادان عزیزم همیشه شیر مادر ذخیره دارن تو ظرف های کوچیک نگهداری میکنن داخل یخچال 

ما هرچی بچه دیدیم اطرافمون، سالهای پیش خود بیمارستان آبقند میداد...

جدیدا دیدم شیرخشک میدن...

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
من حالا کاری ندارم که بگم به بچه اینو ندید اونو ندید . مامانم خودش چند تا بچه بزرگ کرده، بچه های خوا ...

من که اصلا قبولشون ندارم  من بدبخت و سرم و با کره پاستوریزه چرب کرده مامانم به حساب حرف بقیه میگه تازه میگفتن روغن زرد بزن کرم افتاده سرم تا یه مدت درمانم میکردن . یا همه چی میدادن بچه بخوره الان مامانم میگه مگه مردین شماها از غذای خودمون خوردین قرار نیست بمیریم من الان مشکل روده تحریک پذیر دارم معده ام داغونه همش ورم دارم فقط بخاطر همون غذا دادن حتی اب دادن به نوزاد مضره نمیتونه هضم بکنه املاح رو زن داداش منم همه چی میداد به بچه هاش الان ۱۶ سالشه یکی هم ۱۵ هر روز مشکل دارن معده هاشون داغونه یا من کمبود شدید ویتامین d دارم خوبم نمیشم دکترم گفت تغذیه نامناسب و بد کودکی و دوره بارداری بوده نرمی مفصل ام داشتم بچه بودم بخاطر کوتاهی مامانم فقط این همه مشکل پاپرانتزی دارن فقط بخاطر تغذیه بد و ... حتی دور از جون بعدها مشکلات سرطان های پانکراس علت خیلی هاش همین تغذیه بد دوران نوزادی و کودکی هست از همون اول معده بچه رو خراب میکنن اینا رو نمیدونن فکر میکنن قورمه سبزی خورد نمرد دیگه خوبه 

2706