2737
2739
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459863 بازدید | 45751 پست
دخترا شمام ترشحاتتون اغلب سفید و بیرنگه ولی گاهی هرررر از گاهی یه متمایل به زردی هم در میره؟؟؟ من وق ...

برا منم همین طوره

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
شاید واقعا پشه زده باشه

آخه هوا انقدر سرده که پشه نیست. ولی مورچه هست. از این قرمزای کله درشت😂

خارشش خیلی شدید و عجیبه. 

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هاااااا؟؟؟؟؟! 😢🥺 یه چیزی چندروزه فکرمو مشغول کرده..  ببخشید واقعا ولی فک کردین چطوری می ...

عزیزم فکر کن من حاملم هستم میرم دستشویی پی پی گل دخترمو با عششششق میشورم میام😃😃😁😁

💞خدایا هزاران بار شکر💞
2731
برا شمام خارش خیلی شدیدی داشت؟ برا من قشنگ شبیه گزیدگی حشره است. درشت و قرمز شده. دیشب خواب بودم از ...

من بارداری اولم ماه 7، پاهام اینجور شده بود دکتر گفت ممکن حساسیت به جفت داشته باشی تا یکماه اینجور بودم. دوستم که بنده خدا تا آخر بارداری همینجور بود😐

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک قناد عاشقم😍بعد از سالها به عشقم رسیدم

بچه ها زیاد لباس نخرید.

سه دست لباس سایز صفر برای دو ماه اول کافیه. یکیشو سرهم بیمارستانی (سرهمی، جوراب، کلاه، پیشبند و دستکش) بردارید. یکیشو بادی آستین کوتاه با کت و شلوارش. یکی هم هر چی دوست داشتید. تازه به نظر من دو دست هم کافیه. بچه زود بزرگ میشه. شما که نمیدونید با چه وزنی به دنیا میاد و چجوری وزن میگیره. یهو دیدی زود تپلی شد و همه لباسا موند روی دستت.

سایز یک و دو هم ۲_۳ دست بخرید. دقت کنید بعضی سایزا کوچیک ترن. 

عزیزم فکر کن من حاملم هستم میرم دستشویی پی پی گل دخترمو با عششششق میشورم میام😃😃😁😁

😅😅😅 پی پی شستن با عشق؟؟!!! 

نمیدونم واقعا، من ک از فکرشم حالت تهوع میگیرم، حالا کاش اونموقع زود کنار بیام، یا حتی ب قول تو با عششششق بشورم!! 🤭

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
2738
بچه ها زیاد لباس نخرید. سه دست لباس سایز صفر برای دو ماه اول کافیه. یکیشو سرهم بیمارستانی ...

عزیزم سه دست بنظر من واقعا کمه، جدا از بحث اینکه زود براش کوچیک میشن، لباس بچه رو باید تند تند بشوریم، رنگ. و روش زود میره! ولی منم موندم ک چی و چطوری بخرم. الان از هر سایز دو دست گرفتم فعلا.مامانم میگه چند دست دیگه صفر بگیریم. 

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹

سلام مامان قشنگا🥰

من دیروز رفتم دکتر برای چکاپ و آزمایش گلوکزو....

خداروشکر قندم خوب بود...ویتامین دی بدنم هنوزم به نسبت کم بود....

و امااااااااااا به طرز عجیبی عفونت ادراری داشتم😐

درحالیکه بین دو آزمایشم حدودا ۲.۳هفته فاصله بود که توی آزمایش اولم همه چیز خوب بود و مشکلی نداشتم....

حتی دکتر میپرسید موقع ادرار سوزش چیزی ندارم؟هرچی فکر میکردم هیچ سوزشی دردی نداشتم😐

که البته دکتر احتمال داد به دلیل خوردن مایعات فراوان سوزش و درد رو متوجه نمیشم...(چون من روزی شونصد لیتر آب میخورم همش تشنه هستم🤣)

برای سرگیجه بعد از آزمایش خون هم بهش گفتم گفت طبق آزمایش آدم پرخونی نیستی پس همون سه بار خون کشیدن باعث سرگیجه و ضعفت شده...به مدت یه هفته روزی ۲تا قرص آهن بخور تا جبران بشه....

برای درد واژن و صدای استخوناش هم گفت طبیعیه میتونی یه سری حرکات ورزشی بزنی و هم اینکه قسمت بیرونی بدن و کشاله ران و... رو هرشب چرب کنی

خلاصه سرتون رو درد نیارم دیشب یه آمپول ویتامین دی و یه سرم نوشجان کردم....

یه آمپول بود برای عفونت ادراری که گفت نمیشه مستقیما به خودت تزریق کنیم باید بزنیم تو سرم...دستامم سوراخ سوراخ شد چون رگ پیدا نمیشد🤕

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
سلام مامان قشنگا🥰 من دیروز رفتم دکتر برای چکاپ و آزمایش گلوکزو.... خداروشکر قندم خوب بود...ویت ...

اخی عزیزم خداروشکر که خوب بوده نگران نباش عفونت اداری خوب میشه

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

من چون ویار داشتم دیگه نتونستم بشورم دخترمو. حالم بهم میریخت. بمیرم بچم مجبور شد خودش بشوره و خوب مستقل شد خداروشکر.

ولی قبل دخترم منم بد دل بودم عزا گرفته بودم که چجوری میتونم بشورم پی پی شو. ولی خدا یه عشقی تو دل ادم میندازه که خودت بعدها نمیفهمی چجوری این کارو انجام دادی.

2706