2733
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459826 بازدید | 45750 پست
خیلیا رو خوندم تو سایت اشتباه شده سلفری

خب همش امکان خطا داره ۱۸ هفته جنسیت دقیق رو بهت میگن عزیزم

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
آزمایش کروموزوم

اهان اخه نشنیده بودم 

برات مهمه جنسیت تودلیت؟؟؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۴هفته از من بیشتری😍 تو دلیت پسره؟؟

اره عزیزم شماهم پسر داری؟

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
اهان اخه نشنیده بودم  برات مهمه جنسیت تودلیت؟؟؟

نه عزیزم فقط گیجم ی بار گفتن پسر ی بار گفتن دختر 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2731
اره عزیزم شماهم پسر داری؟

نه من دختره فدات😍😍😍روزی که فهمیدم باردارم رنگ ابی گزاشتم نمیدونستم به جنسیت ربط داره اب پسره یا صورتی دختر همینجوری خوشم اومد گزاشتم گلم

از کی لگداشو حس کردی؟چن هفتگی؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
نه عزیزم فقط گیجم ی بار گفتن پسر ی بار گفتن دختر 

ان شالله هرچی باشه فقط سالم باشن گلی😍

تو دلیت کی بدنیا میاد؟

2738
نه من دختره فدات😍😍😍روزی که فهمیدم باردارم رنگ ابی گزاشتم نمیدونستم به جنسیت ربط داره اب پسره یا ص ...

اخی خدا ببخشه بهت عزیزم😍😍از ۱۹ هفتگی خودم حس کردم از ۲۲ هفتگی هم دست میزارم رو شکمم یا باباش دست میزاره دیگه قشنگ لگداش معلوم میشه 

بچها من نی نی ک تکون میخوره یکم از داخل شکمم درد میگیره بعضی وقتا انگار چنگ میندازه ب شکمم شما هم ای ...

نی نی شما بزرگتره مال من هنوز به اونجا نرسیده در حد قل خوردن و لگد زدنه

ان شالله هرچی باشه فقط سالم باشن گلی😍 تو دلیت کی بدنیا میاد؟

انشالله برام خیلی دعا کن 

اردیبهشت ۱۴۰۱ دنیا میاد به امید خدا 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
اخی خدا ببخشه بهت عزیزم😍😍از ۱۹ هفتگی خودم حس کردم از ۲۲ هفتگی هم دست میزارم رو شکمم یا باباش دست م ...

من امروز شدم ۲۰هفته هنوز حس نمیکنم لگداشو

من امروز شدم ۲۰هفته هنوز حس نمیکنم لگداشو

بعضی نی نیا فعال ترن بعضیا خسته ترن نگران نباش

انشالله برام خیلی دعا کن  اردیبهشت ۱۴۰۱ دنیا میاد به امید خدا

ان شالله تودلیت رو سالم بغل بگیری عزیزم😘😘

ای جانم 

من فروردین ان شالله بدنیا میاد😍😍😍

ان شالله تودلیت رو سالم بغل بگیری عزیزم😘😘 ای جانم  من فروردین ان شالله بدنیا میاد😍😍😍

زایمان طبیعی هستید یا سز ؟؟؟

من سزارین هستم ‌احتمال زیاد اخر فروردینم

2706