2737
2739
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459829 بازدید | 45750 پست

امروز زنگ زوم مطب دکترم رفته سفر ایران نیست یک نفر و جایگزین گذاشته گفت ۱۵ روز دیگه میاد همسرمم گفت پس همون موقع برو پیش خودش الان نگاه کردم دیدم تو ۲۳ هفته جفت گرید دو اصلا خوب نیست نگران شدم فکرم بهم ریخت خوب شد رفتم سونو عجیبه از گرید صفر تو ۱۷ هفته چجوری شده ۲ تو ۶ هفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوشته مادرانی که فشار خون بالا دارن یا دیابت یا مصرف سیگار جفت زود پیر میشه من که هیچ کدوم رو ندارم& ...

خودتوالکی نگران نکن انشالله چیزی نیس الکی استرس نگیرحالاتادکترت بیادبروپیش همین تایکم خیالت راحت بشه

2728
میگم مامانا شماها هم تاحالا سینه هاتونو فشار دادین یا فقط من خیلی فضولم امروز از بیکاری یکیشو یذره ف ...

گلم دست نزن ب سینت اصلا خوب نیس تحریک بشه

حالا من میخواستم اینو بگم یکی دوباره یکم شیر حس کردم از سینم اومد نگران شدم

💞خدایا هزاران بار شکر💞
امروز زنگ زوم مطب دکترم رفته سفر ایران نیست یک نفر و جایگزین گذاشته گفت ۱۵ روز دیگه میاد همسرمم گفت ...

منم خیلی دلواپسم چکاب کامل دادم تیروعیدم بالا بود حالا باید صبرکنم تا شنبه برم پیش دکتر ..ترسیدم حقیقتا

مواظب خودت باش استراحت کن کتاب بخون موسیقی گوش کن یکم از فکر و خیال خودتو دور کن انشاءالله که چیزی ن ...

چشم فدات بشم ممنونم عزیزدلم

تودلی توهم دختره؟بسلامتی ان شاالله

اسم انتخاب کردی؟

2738
خودتوالکی نگران نکن انشالله چیزی نیس الکی استرس نگیرحالاتادکترت بیادبروپیش همین تایکم خیالت راحت بشه

دکترم که نیست اما یکی از اساتید چند روز پیش رفتم پیشش واسه همین بحث واکسن گفت واسم واتساپ کن سونو و ازمایش رو من نگاه میکنم امروز به همسرم گفتم الان رفت عکس بگیره واسش بفرسته بهش زنگ بزنه واقعیت اونروز که رفتم سونو اقای دکتر یکم رو فرم نبود اول بهم گفت جفت خوبه گرید یک بعد گفت برو دور بزن بیا بچه بچرخه بعد که رفتم و برگشتم گفت گرید دو هستی چرا همونجام به همسرم گفتم این چرا حرفش عوض شد اخه سونو ان تی یبار یه جا معروف تازه رفتم اونم اقا بود بچه دستش رو صورتش بود با بینی اشتباه گفت گفت اصلا استخوان بینی تشکیل نشده این غضروف بینی هست فک کن اندازه نصف صورتش بود 

منم خیلی دلواپسم چکاب کامل دادم تیروعیدم بالا بود حالا باید صبرکنم تا شنبه برم پیش دکتر ..ترسیدم حقی ...

البته نگران کننده نیست استرس نداشته باش خیلی ها تیروئید دارن باردار میشن کنترل میکنن تو بارداری 

من حدود یکی دو هفته پیش به پیشنهاد خالم ک اونم بارداره با اختلاف ۱۱هفته با من... فشارشون دادم ی مایع ...

🤭🤭

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
امروز زنگ زوم مطب دکترم رفته سفر ایران نیست یک نفر و جایگزین گذاشته گفت ۱۵ روز دیگه میاد همسرمم گفت ...

عزیزم اینترنتو ولش کن خودتم‌نگران نکن هرچی سن بارداری بره بالا گرید جفت هم زیاد میشه و کاملا طبیعیه سر این مسائل استرس نده به خودت ان شاء الله چیزی نیست اگر نگرانی فعلا پیش همین جایگزین برو نشون بوده دکترت هم اومد دوباره برو

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
گلم دست نزن ب سینت اصلا خوب نیس تحریک بشه حالا من میخواستم اینو بگم یکی دوباره یکم شیر حس کردم از س ...

نترس طبیعیه

چرا؟ من تپش قلب خیلی خیلی شدید گرفتم چندروزه‌....ولی توی کلاسای آموزشی گفت اگه همراه با درد نباشه ط ...

نمیدونیم والله بخاطرچیه

دیروز تاالان اینطور شدم😢

تپش قلبم دارم

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
2706