2733
2739
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459854 بازدید | 45751 پست
الان ۴ساله که اجاره نشین هستیم .... و خونه خودمون درحال ساخته... همش دلم میخواست تا قبل از به دنیا ...

عب نداره عزیزم فعلاکوچیکه تنهاتواتاق نمیمونه ک انشالله میبری خونه خودت قشنگ میکنی اتاقشواونموقعم خودش متوجه میشه قشنگ کیف میکنه منم خونمون دست مستاجربودتاچندماه پیش هرچی همسرم میگفت بچه میگفتم هروقت رفتیم خونه خودمون تاخداروشکرچندماه پیش اومدیم واقدام کردم😅😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بس که باباش جدی باهاش حرف میزنه منم قشنگ توهم میزنم😂😂😂

وای منم دوروزپیش مریض شده بودم بعدشوهرم کاملاجدی باشکمم حرف میزدمیگفت مامانواذیت نکن بعددعواش میکردمن گریم گرفت میگفتم نگوبچم میشنوه ناراحت میشه🤣🤣🤣🤣

آره منم سابقه‌م زیاده در حد سالاد و نودل و غذاهای سرسری. ولی این دفعه دیگه رسما پخت و پز بود 😁

نوش‌جان نی نی بشه 

من سردخترم نزدیک ۳۰ کیلو اضافه کردم بس که میخوردم 

ولی الان باردارم ۱۵ هفتمه اصلا هیچی دلم نمیخواد اشتهام کم شده کیا اینجورین؟..

و اینکه مثل قبل بارداری از هیچی بدم نمیاد ولی اشتها ندارم 

ولی عاشق دوغ و سالاد شیرازی ترشی و آب آلبالو اینام

💞خدایا هزاران بار شکر💞
2731
میگم مامانا شماها هم تاحالا سینه هاتونو فشار دادین یا فقط من خیلی فضولم امروز از بیکاری یکیشو یذره ف ...

🤣🤣🤣واس من سرش بعضی وقتاسفیدمیزنه خیلیم سفت شده انگولک نکن مادرنمونه

میگم مامانا شماها هم تاحالا سینه هاتونو فشار دادین یا فقط من خیلی فضولم امروز از بیکاری یکیشو یذره ف ...

نکن.چون هم ‌زایمان رودرس میاره هم اگه شیر راه افتاد دیگه همینجور میریزه از سینت.من هنوز سینه هام درد  دارن خصوصا نوکشون نمیتونم دست بزنم.خیلیم خارش دارن و رشد کردن  تو فکرشم برم چند تا سوتیم نخی بگیرم لااقل کمتر احساس خارش کنم

👨‍👩‍👦‍👦
2738
شما شرایطتت خاصه من بودم ریسک نمیکردم و سینوفارم نمیزدم. با همون دوز اول هم ۷۰ درصد ایمنی ایجاد شده. ...

اصلا بهم توصیه کردن چند تا شون چون استرا زدی ۷۰ درصد ایمنی داری اصلا واکسن دیگه نزن ممکنه خطر داشته باشه همسرم گیر میده میگه من استرس تو رو دارم میگه چند تاشون گفتن بزن مشکل نداره میگم خب اتفاقی بیفته اونا میگن میخواستی نزنی الان همکارای خودش دوز اخر و تو فروردین زدن الان دوز سوم و بهشون یک واکسن دیگه زدن همه حالشون خراب شد استرا اصلا ساختارش فرق داره با بقیه واکسن ها هر واکسنی هم بعدش بزنی حال و بد میکنه من و برد بزنم یک ماه پیش گفت سینوفارم و بزن بعد همونجا خانم دکتره تو مرکز واکسیناسیون گفت استرا زدی اصلا واکسن دیگه نزن که اینجا مورد داشتیم تا سکته مغزی هم رفت پشیمون شد برگشتیم باز از دیشب میگه برو بزن چیزی نمیشه 

بیش از حد اطمینان داشتم که دختر میشه خیلی زیادی اعتماد داشتم که خدا هر چی بخوام بهم میده😔😔ولی خدار ...

بچه اولتونه؟قربون خدا برم بعد من سه ماه پدر خودمو و شوهر بیچاره امو دراوردم برای رژیم پسر و چهار ماه هم مطمین بودم پسره فقط هسم پسر انتخاب کردم رفتم انومالی گفت دختر اصلا دنیارو سرم خراب شد روز اول که فقط گریه کردم ولی الان دارم باهاش کنار میام و ارومم بگم خدشحالم دروغه میگم خدایا شکرت که سالمه حتما یه مصلحتی بوده توش .خدا پسر گلتو برات حفظ کنه .😍

بچه اولتونه؟قربون خدا برم بعد من سه ماه پدر خودمو و شوهر بیچاره امو دراوردم برای رژیم پسر و چهار ماه ...

نه بچه دومه،اولی هم پسره.دیگه نمیشه با خدا جنگید حتما یه چیزی میدونسته😔

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک قناد عاشقم😍بعد از سالها به عشقم رسیدم
وای منم دوروزپیش مریض شده بودم بعدشوهرم کاملاجدی باشکمم حرف میزدمیگفت مامانواذیت نکن بعددعواش میکردم ...

😂😂😂😂

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
نوش‌جان نی نی بشه  من سردخترم نزدیک ۳۰ کیلو اضافه کردم بس که میخوردم  ولی الان باردارم ۱ ...

سلامت باشی

منم خیلی بی اشتها بودم. از وقتی مولتی میخورم یه خورده بهتر شده ولی گاهی یه دفعه‌ای اشتها دارم خیلی وقتا هم ندارم. وزنم در حد دو سه کیلو اضافه کردم

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟