2737
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459854 بازدید | 45751 پست
😅🤣تخمه هم خوبه

اوخ اوخ دورهم باشیم رختخواب پهن کنیم دراز بکشیم تخمه بشکنیم و غیبت کنیم😈😈😈🤣🤣🤣

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
من پنجشنبه زدم دیشب داشتیم اخبار میدیم ایران نبود اتفاقا یکی از متخصص های اون طرف داشت در مورد واکسن ...

شما شرایطتت خاصه من بودم ریسک نمیکردم و سینوفارم نمیزدم. با همون دوز اول هم ۷۰ درصد ایمنی ایجاد شده. واکسن آنفولانزا هم که زدی. جایی هم که نمیری. همسرتم واکسینه شده. انقدر استرس نداشته باش. 

دخترخاله‌ی من دو ماهه بود کرونا گرفت الآن یه نی نی خوشگل و تپل و سالم داره. نگران نباش

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم مامانا شماها هم تاحالا سینه هاتونو فشار دادین یا فقط من خیلی فضولم امروز از بیکاری یکیشو یذره ف ...

اصلا اینکارو نکن خیلی بده. حتی میگن تحریک کردن سینه زایمان زود رس میاره

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک قناد عاشقم😍بعد از سالها به عشقم رسیدم
اوخ اوخ دورهم باشیم رختخواب پهن کنیم دراز بکشیم تخمه بشکنیم و غیبت کنیم😈😈😈🤣🤣🤣

🤣😍

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
2728
آمدوم😁😍 سلااااام بر مادر شوهر های عزیز  مادر شوهر آینده هستم 😍😂 امیدوارم مادر شوهر خوبی با ...

اصلا خوشم نمیاد قراره مادرشوهر بشم🤕

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
آمدوم😁😍 سلااااام بر مادر شوهر های عزیز  مادر شوهر آینده هستم 😍😂 امیدوارم مادر شوهر خوبی با ...

باورم نمیشه یه مادرشوهر دیگه اضافه شد🤣🤣🤣🤣💙

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
میگم مامانا شماها هم تاحالا سینه هاتونو فشار دادین یا فقط من خیلی فضولم امروز از بیکاری یکیشو یذره ف ...

نه والا با آرامش باهاشون رفتار میکنیم🤣🤣🤣🤣🤣

درد میکنن😁

نکن دختر اون آغوزه 🤣

2740
مگه چی شد شوکه شدین؟

بیش از حد اطمینان داشتم که دختر میشه خیلی زیادی اعتماد داشتم که خدا هر چی بخوام بهم میده😔😔ولی خداروشکر الان آرومم تونستم روی خودم کار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیش از حد اطمینان داشتم که دختر میشه خیلی زیادی اعتماد داشتم که خدا هر چی بخوام بهم میده😔😔ولی خدار ...

منم مث شما البته من پسرمیخواستم حتی اسمشو انتخاب کردم لباس خریدم اسمشو گذاشتم لای قران 

مامان دوتا گل دختر😍😍
منم مث شما البته من پسرمیخواستم حتی اسمشو انتخاب کردم لباس خریدم اسمشو گذاشتم لای قران 

حکمتشو شکر😔😔من بجز خودم نگران پسرمم بودم از بچگیش دلش آبجی میخواست وقتی فهمید پسر هیچی نگفت همش میگفت اشکال نداره سالم باشه ولی میدونستم قلبا ناراحت همش حواسم بهش بود که دیدم آره نصف شبی ویس ضبط میکنه و درد و دلاشو میگه واقعا داغون شدم ولی خداروشکر تونستیم باهاش کنار بیایم اونم الان خیلی آروم شده و دوباره ذوق داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگم شماهم تاپیک پربازدید سقط رو خوندین؟؟؟چقدر حالم بد شد تو ۲۲ هفتگی گفتن سقط اخه😭😭😭چقدر استرس گ ...

اره منم دیشب داشتم اونومیخوندم خیلی بده تو۶ماهگی بایدسقط کنه بچه کلامشکل داشت