2737
2734
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459857 بازدید | 45751 پست
منم مامان 15 اسفند امسالم 🥰 راستی بچه ها علائم نشت کیسه آب چیه؟ تو هفته 16 ممکنه؟ 

سلام عزیزم نمیدونم منم گاهی میترسم اما میگم زوده هنوز

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدم الان 17 هفتمه ولی نی نی تکون نخورده آخه 😅

زوده هنوز وقت داره

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
2731
😘اره خب.ولی میخاستم اونارو نگران نکنم این ۳هفته هم بگذره.

مطمین باش مشکلی نیس.هیچ جای نگرانی نیس.خواهرشوهرم من ریسکشو بالا زده بود سل فری رف نرمال بود الان یه دختر سالم داره

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟
نرمی نداره اصلا یعنی من شکمم ی کوچولو سفته هنوز نرمه و شله

چرا نرم هم هست اما نسبت به قبل بارداری یه کوچولو سفت تر شده همین

منم هفده هفتمه ام دریغ از ی حرکت

میگن اگه دیر تکون بخوره دختره 🙂

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2738
میگن اگه دیر تکون بخوره دختره 🙂

نه بابا به این نیست. پسر من بالای بیست هفته خودی نشون داد با اینکه من لاغرم بودم

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک قناد عاشقم😍بعد از سالها به عشقم رسیدم