2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من به شدت موافق تامین بچه ام فقط نمیدونم یه عده با چه عقل سلیمی مین تک فرزند فلانه و تامین بچه ...

پسر بچه ها معمولا از تک فرزند بودنشون ناراضی نیستن ولی اکثر دختربچه ها دوست دارن خواهر یا برادر داشته باشن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
اصلااا نیار فعلا ببین اوضاع دونفر تون خوب شه بعد یه کاریش میکنی،، ب حرف کسی ام گوش نده

آره بابا 4 سال صبر کردم، چند سال دیگه هم روش...

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
اگه قرار باشه هیچوقت تموم نشه پس بهتره هیچ انسانی به دنیا نیاد 😐

دوساله با همین حرفا هیچ کاری نباید میکردیم دیگه ازدواج نکن کرونا بره بچه نیار کرونا بره مدرسه نرو کرونا بره نمیر کرونا بره بمیر کرونا بره اخر که چی ....هرچی خدا بخاد 

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر سه سالگی نفس مامانه❤عاشقتم عادل مامان☺سخت‌است‌‌عاشقشوی‌...ویارنخواهد!دلتنگ‌'حرم'باشے..و'ارباب'نخواهد!(:

بچه ای که از هررررر نظر تامینش کنی یه عقده ایه خودخواه بار میاد. مگه الان دکتر مهندسامون کوچیکیشون همه چی داشتن؟ واقعا بدترین ظلم اینه که دنیارو پای بچه بریزی و اون رو یه خودخواه بار بیاری. پول مهمه ولی تاحدی.

turk girl ملوسک نانازم شناختین که❤؟! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای یکسان بودن حقوق زن و مرد است. 👫 فیتنس کار بودم که الان بخاطر پسرکوچولوم ورزش و عشقم هولاهوپ رو گذاشتم کنار ولی شما همچنان ادامه بدید اکی🎉🤸‍♀️؟! جدید نیستم سه ساله اینجام چهاربتر تعلیق شدم🤭💪

من یکی تو راهی دارم

اصلا هم نمیخوام دومی بیارم 

ولی درست بزرگش‌کنم نمیگم تو ناز و نعمت به لحاظ تربیتی میگم 

خودمم برنامه زیاد دارم برا آینده راه سختی درپیش دارم به نظرم همون یه دونه بسه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بیشترش به تربیت بستگی داره

من از بچه های خواهرم دیروز پرسیدم خوشحالی ازینکه تو این دنیایی میگفتن آره مگه تو خوشحال نیستی. 

منم گفتم آره خوشحالم و کل خانوادمون خوشحالیم با تموم سختی هاااا. 

اوناییکه دید منفی به دنیا دارن بهتره بچه نیارن تا زمانیکه دیدگاهش ن مثبت باشه و این نگاه به فرزند هم منتقل میشه. 

بله باید تامین بشن ولی نه طوری باشه که به پشتوانه ی مالی پدر و مادر دیگه حتی نتونن روی پای خودشون بایستن و مسئولیت پذیر نشن 

باید هرزگاهی تو زندگی نه شنیدن مخصوصا مالی رو یاد بگیرن که بعدها وقتی بالغ شدن با هر نشدنی تو زندگی ضربه نخورن

خودم دو تا پسر دارم ،تقریبا همه چی براشون فراهم هست 

ولی شده وقت هایی که چیزی خواستن توانایی خریدشو داشتیم ولی همون موقع براشون تهیه نکردیم ،و صبور بودن رو یاد گرفتن ،بچه هام رو خیلی دوست دارم ،تربیتشون و درک کردن و انسان درست بودن رو تو برنامه های زندگیشون قرار دادم

ما ملت امام حسینیم💚💚

کلا طبیعت انسان بی نهایت طلبه ما هر کاری هم کنیم باز تامین نمیشن چون بعد از یه خاسته یه خاسته بالاتری دارن ... من یه بچه دارم ... خیلی هم بچه دوستم... در حال اقدامم این ماه برای دومی... البته سه ماه پیش تو اول چهارماهگی سقط کردم.. دعاکنید این دفعه هیچ مشکلی پیش نیاد برام... ۲۵سالمه بچمم پنج سالو دوماهشه

هر زمانی فالی گرفتم غم مخور آمد ولی، این امید واهی حافظ مرا بیچاره کرد!