2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و شوهرم هم خواهر نداریم هر دو به شدت راضی هستیم😂😂😂

آره خب نوع دیدگاه آدما و شخصیتشون مهمه، بعضی از آدما به چیزایی نیاز دارن که بعضی دیگه اصلا بهش فکر هم نمیکنن، دختر داییم و دختر عمه م هم از تک دختر بودنشون راضی هستن و به هیچ وجه دلشون خواهر نمیخواد چون وقتی تک دختر/ پسر باشی توجه بیشتری بهت میشه (برای ما که اینجور بوده) و اونا حاضر نیستن این حجم از محبت رو با کسی شریک بشن ولی من دوس داشتم خواهر داشته باشم بذار محبت و رسیدگی که بهم میشد نصف میشد از نظر نن ارزششو داشت.....

2731
صددرصد پسر میشه من یه تحقیق داشتم درباره تعیین جنسیت در سنین مختلف، تو هجده سالگی اکثر خانمها پسربا ...

تو سالهای دیگه چی؟

تاپیکای بیبی چک مثبت تگم کنید لطفا 😍 / ان شاءالله به هم برسیم، آمینش با تو.. اگه اینجا رو خوندی یه صلوات یا یه آمین کوچولو مهمونم کن 😊😊 ..
اره دقیقا من به شخصه دوست دارم مرکز توجه و محبت باشم

مثل زن داداشم😊😍 بعضی وقتا میگه آره خواهر خوبه آدم داشته باشه و ...بعدش یهو میگه نههههه فکر کن اونموقع بابام علاوه بر من اونو هم دوس داشت! نمیخوام خواهر نخواستم😂

ماهم نمیخواییم،8ساله ازدواج کردیم.  نسبت به آینده خوشبین نیستم متاسفانه.  زمان به عقب بر ...

خیلی سخته اینکه بقیه درمورد بچه دار نشدن ازت بپرسن و اصرار کنن ک یه باشه، یا حتی بعضیا میگن اگ بچه نباشه مرد میره ی زن دیگه میگیره، یا میگن نازایی

😐☹️

خیلی سخته اینکه بقیه درمورد بچه دار نشدن ازت بپرسن و اصرار کنن ک یه باشه، یا حتی بعضیا میگن اگ بچه ن ...

به منم گفتن، ولی بعدها کم کم میپذیرن چون آدمایی شبیه ما بیشتر هم میشن براشون عادی میشه. 

من سوالای دیگران اصلا اذیتم نمیکنه. 

صددرصد پسر میشه من یه تحقیق داشتم درباره تعیین جنسیت در سنین مختلف، تو هجده سالگی اکثر خانمها پسربا ...

😂😂جک سال

تحقیق شما از چه منبعی بوداونوقت؟ چحوری اولش نوشتین صد درصد بعد نوشتین اکثرا؟ نکنه منظورتون جدول چینیه😂

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

اطراف ما که هر بچه‌ای کاملا تأمین بوده، نازپرورده بار اومده و عرضه‌ی هیچ کاری رو نداره. برعکس اونایی که کمتر تأمین بودن تلاششون بیشتر بوده و روی پای خودشون واستادن و تقریبا از هر نظر رشد و پیشرفت بهتری داشتن