2733
2734
عنوان

مسابقه سرویس کودک من

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام از طرحهاتون خلی خوشم اومد خیلی خوشکلن . فعلا بچم سرویس چینیشو هنوز نشکسته اگه شکست و خواستم دوباره بگیرم حتما از شما میگیرم
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
موقع ثبت نام نام کاربری میخواد منظور چیه؟ باید یه نام کاربری واسه خودمون انتخاب کنیم یا منظور نام کاربری نی نی سایتمون هست؟
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
2731
2738
سلام پس نتیجه کی اعلام میشه؟ نظرسنجی بیستم تمام شد و قرار بود آخر آذر نتایج اعلام بشه. ممنون
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

مهدیه عزیز
مسابقه تا آخر آذر ماه تمدید شد میتونین توی سایت هم مشاهده کنید.
اما تاریخ اعلام برندگان 10 دی ماه خواهد بود.برای اطلاع از نام برندگان میتونین به سایت مسابقه و یا به سایت شرکت مراجعه کنید.
ضمنا مهدیه عزیز از پیگیری شما سپاسگزاریم.

از تمام دوستانی که تو مسابقه شرکت کردند و با نظرات خوبشون ما رو همراهی کردند از طرف شرکت چینی زرین بسیار سپاسگزارم. مرسی که با ما همراه بودین دوستای خوبم منتظر اعلام برنده های مسابقه باشید.
خاله جون امروز 10 دی ماهه الوعده وفا حالا خدا کنه ، از برنده ها باشم اینقدر پیگیرم. اگرم قرعه کشی برنده نشدم ، خاله شما یک هدیه به رسم یادبود به من بدید ، اینقدر تبلیغتون و کردم و پیگیر بودم
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
برنده ها تو سایتشون اعلام شد من نبودم
کسی از نینی سایت بود آیا؟؟؟؟؟
2706