2752
2734
بله حق باشما بود.من معده حساس دارم و با هر غذای نفاخی سریع اذیت میشم.واقعا به تجربه واطلاعاتت احسنت ...

سلامت باشید انشالله. روده تحریک پذیر درمان قطعی نداره اما با یکسری مراعات قشنگ میتونی کنترلش کنی و بهش عادت کنی. مثلا چیزایی مثل قهوه نوشابه ادویه های تند مثل فلفل نخوری از همه مهمتر" حرص و جوش. یعنی گاهی ممکنه روده با ادویه تحریک نشه اما با حرص و جوش بهم بریزه. فقط خودت میتونی بفهمی چی روت اثر میزاره که کنترلش کنی چون توی هر کسی متغیره

سلامت باشید انشالله. روده تحریک پذیر درمان قطعی نداره اما با یکسری مراعات قشنگ میتونی کنترلش کنی و ب ...

اره عزیزم درسته.من ادم استرسی هستم.کلا سیستمم بهم میریزه. حتی عفونت زنانه دارم دوساله.کمتر و بیشتر میشه ولی قط نمیشه.مرسی از کمکت دوست عزیز. دعا میکنم همیشه سلامت باشی

سلام مامان شکوفه امیدوارم حالتون بهتر باشه 

داستم علایممو چک میکردم که به متن پست شده شما برخوردم خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید دوست عزیز، 

من یکساله موقع دفع ادرار سوزش سدید دارم انگار اسید دفع میکنم یه سوزش یکطرفه سمت چپ مجرای ادرارم حس میکنم و گاهی هم همه مجرام فقط انگار ماده مذاب دفع میکنم نه ادرار، رفتم سونو سنگ نداشتم ولی ادرارم باقی میمونه تو مثانه گفتن مثانه عصبی داری ولی من سوزش شدید دارم که باعث میشه عضلات شکمم هم تا یکساعت بعد دسشویی دردکنه وقت رابطه هم همینطور ادرار بعدش داغونم، یبوستم دارم تاپیکام هست بخاطز قرصهای پرولاکتین همیشه دارم و سعی میکنم کنترل کنم ولی برحال گاهی دارم، دکتر بهم وزیکر داد تکررم بدتر شد دکتر دیگه پرتزوسین داد بهتر بود ولی نه خوب، تا قطع کردم همون آش و همون کاسه، نمیخوام سیستوسکوپی برم میبینم هرکی رفته فایده نداره، پیشنهادت چیه ، منم فقط دارم میسوزم و میسازم افسرده شدم ورزشم میکنم ابم میخورم ولی میسوزه خسته ام ممنونم ازت استرسیم هستم این دردم یکهو اومد تو زندگی 

2731
سلام مامان شکوفه امیدوارم حالتون بهتر باشه  داستم علایممو چک میکردم که به متن پست شده شما برخو ...

سلام عزیزم. علائمت دقیقا مشابه علایمم بود درضمن به نکته ای که اشاره  کردی و من توی تمام مدت فراموش کرده بودم بگم بالا بودن پرولاکتینم بود...من چند ساله پرولاکتین بالا هم داشتم که با مصرف داستینکس(کابرگولین) تا حدودی بعد سالها کنترل شده..این کنترلی که میگم کلی داستان داشته.

ولی عضوی که کنترل کننده ی پرولاکتینه هیپوفیز توی مغز هست که توی مثانه و یبوست هم اثر داره.

درمورد قرص وزیکر من هم مدتی مصرف کردم اما تاثیر آنچنانی روم نداشت

منم مثل اون دوستمون صبح یا عصر وقتی از خواب پامیشم بهترم ولی همین که یه دسشویی برم شروع میشه تکرر سو ...

دقیقا همگی علائم مون یکی هست. تا قبل از دفع ادرار انگار نه انگار هیچ خبری از درد و سوزش نیست اما بعد از ادرار...جهنم میشه.

ولی اگر پست های منو خونده باشی من کامل نوشتم که این یک سال چجوری تاحدودی کنترلش کردم.

خیلی خیلی خیلی گوش شیطون کر موثر بوده

مهمترین چیز یبوسته. ۲تا قرص ملین هست الان اسمش رو مینویسم که یکیش برای مثانه هم عالیه 

این دو رو چند ماهه امتحان کردم بینظیر بوده پزشک گوارش و اورولوژ نوشتع درموردش هم کلی تحقیق کردم توی اینترنت سرچ کنید در موردش.

قرص دایمولاکس 

قطره پیکودراپ

هر دو توی رفع یبوست عالی ن

منم مثل اون دوستمون صبح یا عصر وقتی از خواب پامیشم بهترم ولی همین که یه دسشویی برم شروع میشه تکرر سو ...

و دستگاه تِنس خانگی دو کاناله هم گرفتم من حدود یک میلیون و خورده ایه کار باهاش هم خیلی راحته اون اوایل که بعد از ادرار سوزش شدید میگرفتم و تا حدود یه ربع بعد ادرار اون جهنم آتشین توی مثانم ادامه داشت" فورا بعدش جریان دستگاه فیزیوتراپی دوتا توی کمر و دوتا دقیقا روی شکم خط سزارین میزاشتم ...عالی بود. این هم خیلی کمکم کرد

و اینکه وزیکر شدت سوزشم رو از بین نبرد اما موقع سوزش قرص باکلوفن معجزه کرد برام

بعد مدتی خودبخود دیدم محو شده....و فعلا حدود یکسالیه خبری نیست ازش اما همچنان دارم همه ی نکات رو رعایت میکنم یعنی بعد یکسال اگر بیرون یا جایی برم قرص باکلوفن حتما توی کیفم همراهم هست همیشه. چون متاسفانه اونایی که این دردو کشیدن میدونن چیه😞

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2CvoHqkpuERwf6k5AEoJ_hviFD18uz1uUU2RLuTc7SYI-hA/viewform?usp=sf_link

با سلام، پرسشنامه حاضر مربوط به پایان‌نامه کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی خانواده و با هدف شناسایی عوامل تاثیرگذار در زندگی زوجین است.

زمان تقریبی پرکردن این پرسشنامه ۱۵ دقیقه است؛ اگر متاهل هستید و با همسر خود زندگی می‌کنید می‌توانید با پاسخ به سوالات این پرسشنامه، مارا در این پژوهش یاری فرمایید.

کلیه اطلاعات و پاسخ‌های شما نزد محقق،محرمانه باقی خواهد ماند و شما به صورت کاملا ناشناس در این پژوهش شرکت خواهید کرد.

با سپاس و احترام

بعد مدتی خودبخود دیدم محو شده....و فعلا حدود یکسالیه خبری نیست ازش اما همچنان دارم همه ی نکات رو رعا ...

دوست عزیز واقعا ممنونم از پاسخگویی راهنمایی و وقتی که گذاشتی، من برای پرولاکتین باید بگم ادنوم دارم و دوساله با داستینکس پرولاکتین منم کنترل شده ولی اره، همه نکاتی که گفتی مشابه هم هستیم ممنونم فقط لطف میکنی بگی قرصهای یبوستی که معرفی کردی تنبلی روده نمیاره ؟ چون عذرخواهم من هر روز دفع دارم ولی سفت و دردناک با وجود فیشر کلا همه جوره دفع برام جهنم شده . اگه بگی اونارو چطور و چقدر و تاکی استفاده کنم خیلی خیلی ممنونت میشم. بازم مرسی وقت گذاشتی ❤️

شما هم ادنوم داشتی؟ اگر اره میتونم چندتا سوالم درباره اون بپرسم؟ اگر مشکلی نداره 

بله ادنوم داشتم و دارم چند سال پیش ۲میل بود و یهو شد ۱۰میل...اما با دارو خداروشکر باز به اندازه قبل برگشته فعلا

دوست عزیز واقعا ممنونم از پاسخگویی راهنمایی و وقتی که گذاشتی، من برای پرولاکتین باید بگم ادنوم دارم ...

من چند روز پیش رفتم پیش دکتر گوارش دقیقا همینو بهش گفتم که راهکاری بهم بده برای رفع یبوست و گفتم شنیدم قرصهای ملین پرز روده و ...رو از بین میبره. بعد اون قطره ای که گفتم رو برام نوشت و گفت ابدا نباید بزارم یبوست بگیرم گفت یبوست یعنی تولید سَم و انقدر ضرر داره...و اینکه از بین رفتن پرز روده اینجوری نیست. حتی گفت مجبور شدی ملین عوض کن اما نه هر ملینی. و این دو تارو تایید کرد

2706