2733
2739
عنوان

عذاب وجدان دارم😭😭

418 بازدید | 26 پست

من یک اشتباهی کردم نمیدونم از سر دلسوزی بود یا هرچی...دوست چند ساله ام میخواست از طریق بسیج دانشگاهش خادم حرم بشه به من گفت بهت زنگ میزنن از طرف من بگو خیلی دخترخوبیه و نماز و روضه هاش و از نظر حجاب و...عالی هستش در صورتی که اینطور نبود دختر بد وخرابی هم نبود ولی خب اونجوری که اونا زنگ زدن وسوال پرسیدن به دروغ جواب دادم..اون موقع ها مثلا حجابش مانتویی بود و موهاش بیرون با پسرا میرفت بیرون و..اما تو حرم کاملا درست بود همه چی..تازه فهمیدم با یک مرد زن دار رفیق شده و باهاش خونا رفته..خیلی عوض شده اصلا اما حرم میره و به قول خودش ریاکاره...الان عذاب وجدان دارم چون همون کسایی که زنگ زدن و پرس وجو کردن گفتن ما افراد زیادی تو نوبت داریم ولی چون پدرشون هم خادم افتخاری هستن و جانباز و ...میخوایم مطمئن شیم که کاملا با نظام اسلامی هستن از نظر حجاب و...الان چکار کنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم زنگ بزن بگو

بخاطر خودت

چرا باید بخاطر دیگران دروغ بگی 

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

نگا بهتر بود دروغ نمیگفتی از اول و میگفتی من چیزی نمیدونم و یا هر چی اما شاید الان خادم بشه خودش بهتر بشه و خود امام رضا خواسته پا بزاره داخل حرمش ک بهتر بشه😕

خوشکل خانوما میشه یه صلوات مهمونم کنین ،بگین بهم تا منم بفرستم براتون 😚♥️
2740

دروغ نگو به هیچ وجه

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
عب نداره شاید همین خادمی راه خیری شد براش که ایمانش قوی تر بشه

دوستای بدی اطرافش داره مثلا دختر عموش با اینکه شوهردار خستش ولی اوضاعش خوب نیست و با اون خیلی رفت وامد داره..چندبار گفتم باهاش درارتباط نباش اما اون میگه نه تو بدبینی و...اما میدونم علت کاراش همون شخص و چند تا دوست دانشگاهشه...میگه بعضی از این خادمای حرم رو ببینی چی میگی زن شوهردار با کسی رابطه جنسی داره و فلان خادم با فلان خادم خانم رابطه داره و....

دوستای بدی اطرافش داره مثلا دختر عموش با اینکه شوهردار خستش ولی اوضاعش خوب نیست و با اون خیلی رفت وا ...

جدی میگی اینارو

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است

عزیزم تو تاریخ دیده نشده کسی تو تحقیق راستشو بگه😂😂😂 اینو خوده اون سازمانی ک برا تحقیق زنگ میزنه هم میدونه😂 چون تو دلش میگه هررررکی‌ من برا تحقیق زنگ میزنم همه فرشته و ماه و محجبه سفت و سختن؟ پس این خرابای تو خیابون همه شون منم؟🤔😐😂😂😂

زیاد حساس نشو، حساس نشو😂

!WTF : Wow That's Fantastic