2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از کلاس اومده بودم خالم درست کرده‌بود همه چیییییییییی داشت توش الان هم بعد ۶سال نمیدونم چی بود

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2738

بی شک خوشمزه ترینش شاورما بوده  اونم فقط شاورمای قشم😋

بعد از اون کباب ترکی

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

فلافل که همیشه میخوریم

ولی سه سال پیش اژدرزاپاتا رفتیم ساندویچ مخصوصشون کوبیده و جوجه و قارچ و پنیر هم زیاد بود هم خوشمزه.

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
فلافل دیگه رژیمم باشی سالی یکی دوبار مشکلی نداره،سخت نگیر عشقم وخاطرش نکن

تازه یه ماهه شروع کردم. ۹۲بودم شدم ۸۷دلم نمیاد بخاطر فلافل خودزنی کنم. ولی یکبارم که شده حتما تا عید نوروز همچین فلافل خفنی میخورم.😅😅 

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
تازه یه ماهه شروع کردم. ۹۲بودم شدم ۸۷دلم نمیاد بخاطر فلافل خودزنی کنم. ولی یکبارم که شده حتما تا عید ...

اره بخور گلم ،دنیا دو روزه،حالا سس کمتر کن،فلافلم که نخود دیگه،هیچی نداره

2706