2737
2739
عنوان

با عروس بی ادب و بددهن چکار باید کرد

2235 بازدید | 14 پست

با عروسی که احترام کوچکتر بزرگتر رو نگه نمیداره 

و در پاسخ هر حرفی جواب میده با بچه خودشم بددهنی میکنه چکار باید کرد

خانواده شوهر بخاطر اینکه هر حرفی بزنند بعدش یه دعوا راه میندازه

و عملا رفت و امدی ندارند 

مثلا عروس و مادر شوهر همسایه هستن 

غروبی بچه تو کوچه خیلی گریه میکرده مادرشوهره داشت میرفت نانوایی بچه رو بغل کرد عروسه که امد ازش پرسید چرا بچت گریه میکنه عروسه هم گفت به تو چه رابطی داره و خیلی حرف بدی زد مادر شوهره هیچی نمیگه 

میگه اگر چیزی بگم تو خونشون دعوا میافته من که همسایه هستم اعصابم خورد شد شما بودید چکار میکردید 

کاری نمیکردم 

باور هم نمیکردم 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این مدل عروسا شانس دارن

دیدم که میگم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
کلا عروس و مادر شوهر نباید همسایه باشن

هر دو صاحب خونه هستن میترسن خونه رو بفروشن نتونن جایی رو بخرن

من واقعا میبینم مادر شوهره کاری نداره چون نگرانه چیزی بگه عروسه قهر کنه سه تا بچه داره ول کنه بره چندین بار سر بهانه های مختلف قهر کرده یه ماه میره خونه باباش بچه ها رو هم نمیبره 

ما هم یه عروس داریم مثلا دختر فلان معاون تو مجلسه. کلا فقط ۳ بار دیدمش ۱ بار تو عقدش و ۲ بارم وقتی میومد خونه بابا و من هم اتفاقی اونجا بودم حتی بشقابشم ورنمیداشت بذاره رو اوپن و بابام با اون سنش ورمیداشت و ما گریه میکردیم بخاطر این رفتاراش و این بی احترامی ها نسبت به پدر و مادر تو خونه ما تعریف نشدس. هرروز به مدت ۲ سال خونه ما غذا میخورد و فرار میکرد میرف و خونه و ماشین خریدیم براش اما اون بی لیاقتی میکرد و حتی ۱ بار ظرفشو نذاشت رو اوپن که مثلا همکاری کنه یا با کمک بابا مامانم بشوره! بویی از انسانیت نبرده و متاسفانه خانوادشم چیزی بهش نمیگن و میگه باید همتون کلفت من باشید یه کله پوک که از وقتی وارد خانواده شده همه حالشون بده داداشم ساده عقل بود و گول خورد.‌ کلا یه مدته قطع رابطه کردیم و با برادرم رفتن یه شهر دیگه و خداروشکر خیلی حالمون بهتره کاش زودتر میرفت. 

اینجا اکثرااا طرفدار عروسن هرطور که هست ولی نباید به بعضیا رو داد سوارت میشن

اتفاقا عکسش باید ادب کرد

خود پسر خیلی مهمِ و خانواده شوهر

من هر عروسی بیاد زیردست خاله و دخترخاله هام واقعا نمیتونه اینجور رفتار کنه تازه برعکس چناان مطیع میشن که.نگوو برعکسشم.مث همینکه گفتی داریم

ما هم یه عروس داریم مثلا دختر فلان معاون تو مجلسه. کلا فقط ۳ بار دیدمش ۱ بار تو عقدش و ۲ بارم وقتی م ...

یبخشیدا بی لیااقت بوده

اتفاقا اون باید کلفت شما میشد چرا برعکس!!

قدر عافیت نمیدونن کاش گیر میفتادن تا حساب کار دستشون بیاد

بچه هامادرشوهرم قراره ایام عیدبیادخونه مامنم دوتادختربیش فعال دارن واونم سیگاری ومنم ازش خوشم نمیاد...شمابودیدچکارمیکردید؟مادروخواهرشوهرم باهم زندگی میکنن دخترش مبخواددوهفته بره مسافرت اینوبزاره پیش ما.واااای من اصلااعصابم نمیکشه چبکارکنم

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2706