2733
2734
عنوان

بیایید ببینید کارم چطور بود 😂

78 بازدید | 5 پست

من یه رفیق دارم که قبلاً همیشه باهم بودیم بودیم و ۲۴ ساعت  پیش هم بودیم همسایمونه این رفیقمون یه دختر خاله داره که زیاد میاد خونه رفیقم و حالا با دوست عشقم رل زدن ( اینم بگم شهمرمون کوچکیکه و تقریبا همه همو میشناسیم) حالا این دختر خالش رفته بود به رلش گفته بود شماره دوستتو بده ( همون دوست پسر من ) واسه یه دختر می‌خوام شماره و پیج اینستاشو 😂اونم نداده بود ولی رفته بود به عشقم گفته بود و عشقم بهم گفت یه خوبی داره اونم اینه هرچییییییی بهش بگن زود میاد بهم میگه تو این دو سالی که باهم بودیم حتی اگه به ضرر خودش بوده بازم بهم گفته و هراتفاقی بیفته همیشه منو در جریان میزاره حالا امروز اون دخترو دیدم گفتم سلااااااااااااااام عزیزززززز دل مننننننننننننن خوبی قربونت برم😍الکی اینجوری حرف زدم😂😜گفت ممنون تو خوبی😳؟ گفتم خوبم گلم شماره... میخواستی عزیزم ؟ گفت آره 😏 گفتم بیا عزیزم بیا خودم شمارشو بهت میدم اینم پیج اینستا و هرچی خواستی به خودم بگو باشه عشقم؟ گفت عکسشم می‌خوام 😐گفتم چشم شب واست میفرستم گلم 😍 بعدش گفتم راستش دیروز داشتم با رلت حرف میزدم بهم گفت شماره... رو میخواستی نزدیک بود کتکم بزنه گفت چرا باهاش حرف زدی 😂حالا من حرفم نزده بودما فقط خواستم اذیتش کنم گفت میرم میکشمش غلط کرده باهات حرف زده 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731